Očné centrum Dr. Böhma

Očné centrum Dr. Böhma

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Astrova 2/A, Bratislava, Bratislavský kraj
Očné centrum Dr. Böhma
Očné centrum Dr. Böhma
Žiadne recenzie

Informácie

Očné centrum Dr. Böhma patrí už viac ako 15 rokov medzi špičku v oblasti poskytovania komplexnej starostlivosti.Primárom a zároveň zakladateľom je MUDr. Peter Böhm, jeden z najskúsenejších očných chirurgov, ktorý ma za sebou viac ako 22 000 úspešných operácií. Doma, ale predovšetkým v zahraničí, sa preslávil najmä pokrokovými operačnými technikami šedého zákalu. Jeho vysokú odbornosť a talent potvrdzuje aj patent na vlastný operačný nástroj z roku 2009.

O pokroky a inovácie v oblasti oftalmológie sa snaží dodnes, pričom v súčasnosti spolupracuje so svetovými lídrami vo výrobe vnútroočnicových šošoviek, za pomoci ktorých sa snaží vyvinúť vlastné umelé vnútroočnicové šošovky, ktoré uľahčia život pacientom na celom svete.

MUDr. Böhm je neustále publikačne činný, prednáša a svoje skúsenosti odovzdáva mladým nádejným oftalmológom na kongresoch nielen na domácej pôde, ale najmä v zahraničí.

Príjemná rodinná atmosféra, unikátne liečebné metódy a vlastné patenty je presne to, čo vystihuje Očné centrum Dr. Böhma. Ten sa spolu s ďalšími špecialistami z rôznych oblastí zameriava predovšetkým na operácie sivého zákalu, sietnice, sklovca, neinvazívne estetické operácie Jett Plasma Lift Medical a tiež aj operácie dioptrií za pomoci špeciálneho excimerového lasera.

Očné centrum Dr. Böhma si taktiež zaslúžilo prvenstvo v najväčšom počte operácií sivého zákalu, ktorý je častou príčinou zhoršeného videnia, obzvlášť vo vyššom veku. Operácii predchádza podrobné vyšetrenie zahŕňajúce tak vyšetrenie pozadia, ako aj zrakovej ostrosti, vnútroočnicového tlaku, sietnice, makuly a samozrejme aj zrakového nervu.

Samotná operácia sivého zákalu patrí spravidla medzi jednoduché zákroky v trvaní 10 minút, pričom pacient je po zákroku prepustený do domáceho liečenia. V prípade, že pacientova situácia je komplikovanejšia, lekár stanoví individuálny postup liečby s využitím moderných technológii ako napríklad Bohmovho Irigačného Iris Retraktora. Ten sa používa nielen na Slovensku, ale aj po celom svete spravidla na operácie katarakty v úzkej zrenici.

Očné centrum Dr. Bohma má 3 pobočky, v Bratislave – časť Ružinov, Pezinku a taktiež aj v Senci.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.