MDDr. Štefánia Zupková

MDDr. Štefánia Zupková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Tatranská 1232/25, Košice, Košický kraj
MDDr. Štefánia Zupková
MDDr. Štefánia Zupková
Žiadne recenzie

Informácie

MDDr. Štefánia Zupková pôsobí v Košickej zubnej ambulancii Zupko Dental Center ako zubná lékarka či stomatologička, kde poskytuje kvalitné ošetrenie a poradenstvo na najvyššej úrovni.

Študovala na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a po skončení štúdia svoje poznatky ďalej rozvíjala v súkromnej zubnej ambulancii v Košiciach. Keďže spokojnosť pacienta a profesionalita je u nej prvoradá, naďalej sa zúčastňuje kurzov a odborných seminárov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Zubná lekárka sa zameriava na správnu funkciu zubov a kostí v ústnej dutine. Pomocou moderného vybavenia poskytuje dôkladnú starostlivosť už pri vstupnej prehliadke, kde váš chrup prejde dôkladným vyšetrením (klinickým a röntgenovým) a tým sa vyhodnotí celkova diagnostika chrupu. Následne dostanete zhotovený liečebný plán spolu s cenou daného zákroku. Ošetrenie prebieha počas lokálnej anestézie, bezbolestne.

Služby sú rozšírené o estetické zákroky tváre -aplikovanie kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu (vyhladenie mimických vrások a odstránenie nadmerného potenia). V zubnej ambulancii je taktiež vykonávaná aj chirurgia - vytiahnutie zuba (zákrokza použitia lokálnej anestézie), na ktorú sa používajú kvalitné anestetiká pre dosiahnutie znecitlivenia, ošetrenie zubného kazu a koreňových kanálikov, náhrada chýbajúceho zuba, parodontológia (liečbaspočíva v absolvovaní dôkladnej dentálnej hygieny). Na svoje si prídu aj nadšenci bielych zubov, ktorým bude poskytnutá dentálna hygiena (pieskovanie, fluoridácia, zubný šperk) alebo samotné bielenie.

Lekárska starostlivosť o zubný chrup je poskytovaná nie len dospelým ale aj deťom, preto mnohí z vás ocenia lekárkin empatický prístup.

Spokojnosť pacienta je pre lekárku prvoradá, každému pacientovi venuje primeranú starostlivosť, čo vedie k zdravému a spokojnému úsmevu.

Zupko Medical Center sídli v Košiciach.

Ordinačné hodiny: Pondelok,utorok, štvrtok, piatok 8:00 – 14:30

Streda a piatok 11:00 – 17:30

Výhodou ambulancie je možnosť objednania v konkrétnom čase a termíne, ktoré vám bude pripomenuté dva dni pred prehliadkou formou sms alebo telefonátu.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.