Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 19 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to

MUDr. Marcel Podhorec

Stomatológia Trenčín
Stomatológia Trenčín
VitaDent zubná klinika
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Marcel Podhorec? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Marcel Podhorec - Stomatológia Trenčín

Motto:

Bezbolestne, rýchlo, kvalitne, dostupne, individuálne a najmä s úsmevom.

Uvítanie

MUDr. Podhorec ukončil v roku 1999 vysokoškolské štúdium stomatológie na Lekárskej fakulte v Bratislave. V roku 2012 spolu s manželkou založil súkromnú zubnú kliniku VitaDent so sídlom v Trenčíne, ktorá je plne vybaveným pracoviskom s viacerými zubnými lekármi, dentálnou hygieničkou a niekoľkými zdravotnými sestrami. Poskytuje kompletnú škálu ošetrení zubov a úsmevu nielen dospelým pacientom, ale aj tým najmenším. Samozrejmosťou sú minimálne čakacie doby, maximálna ústretovosť, kvalitné prístrojové vybavenie a bezbolestný priebeh celého ošetrenia.

Pri príchode každého pacienta privítajú čisté, farebné, voňavé, moderne zariadené priestory a usmiaty personál, čo je samo o sebe polovicou úspechu v boji proti strachu zo zubného ošetrenia. Zárukou profesionality je i dochvíľnosť špecialistov z VitaDent pri objednaní, t.j. pacient nebude musieť dlhé desiatky minút, prípadne hodín čakať, pokiaľ sa mu niekto bude venovať. Ak sa ošetrenie z akéhokoľvek dôvodu zruší, bude o tom vopred informovaný a ihneď preobjednaný na najbližší možný termín, ktorý pacientovi najviac vyhovuje.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

K službám súkromnej kliniky VitaDent, ktorú vedie MUDr. Podhorec patrí aplikácia zubných implantátov, miniimplantátov, celokeramických koruniek, bielych vysokoestetických výplní, bielenie zubov, botox, náhrady, fazety, či ďalšie zákroky spadajúce do dentaoalveolárnej chirurgiedentálnej hygieny. Rodiny s menšími deťmi majú možnosť využiť preventívnu prehliadku, ktorá sa pacientom do 18 rokov odporúča absolvovať dokonca až dvakrát ročne. Okrem dôkladného vyšetrenia oboch zuboradí je jej súčasťou aj RVG snímka za pomoci špeciálneho systému Vitascan a vyšetrenie dentálnou hygieničkou. Jej úlohou je poučiť dieťa, o správnom spôsobe čistenia zubov a rodičov oboznámiť o vhodných pomôckach na čistenie, teda zubnej paste, kefke a medzizubných nitiach.  

Naša ordinácia/klinika

Súkromná klinika VitaDent sa nachádza v administratívnom centre Trenčína, v budove AVK na kruhovom objazde pri Fakultnej Nemocnici Trenčín.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Operácia pier (Augmentácia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Fotky pred/po

Články

Zubné miniimplantáty
17.07.2019

Máte problémy so zubnou protézou a nemôžete jesť čo vám chutí? Nechajte si zaviesť miniimplantáty. Ide o časovo nenáročnú...

Napíšte nám

Adresy

Stomatológia Trenčín
Adresa
Ivana Olbrachta 7567
Do navigácii prosím zadávajte adresu: Olbrachtova 21
911 01 Trenčín
Slovenská republika