CENTRUM KRAMÁRE, SPOL. S R.O.

CENTRUM KRAMÁRE, SPOL. S R.O.

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Limbova 22, Bratislava, Bratislavský kraj
CENTRUM KRAMÁRE, SPOL. S R.O.
CENTRUM KRAMÁRE, SPOL. S R.O.
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Centrum Kramáre, Spol. s.r.o., je klinika jednodňovej chirurgie, zameraná na operačné zákroky, po ktorých môžete ešte v daný deň, kedy ste zákrok podstúpili, odísť domov. Takéto zákroky nevyžadujú dlhodobú hospitalizáciu. Pacient je prijatý na vyšetrenie, po ktorom nasleduje chirurgický zákrok, a ešte v ten istý deň poobede, či najneskôr večer, už budete prepustený domov. Iba v prípade niekoľkých zákrokov si Vás ponechajú do rána ďalšieho dňa.

Centrum Kramáre poskytuje mnoho typov zákrokov na niekoľkých oddeleniach.

Chirurgia

Na chirurgickom oddelení môžete podstúpiť otorinolaryngologické a chirurgické zákroky hlavy a krku. Medzi tie sa radí napríklad vyberanie nosohltanových a krčných mandlí, úprava nosovej priehriadky, úprava vonkajšieho nosa, operácia hlasiviek, stredného ucha, chirurgické riešenie odstávajúcich uší, či operácia dolných viečok.

Na klinike tiež poskytujú služby estetickej a plastickej chirurgie. Ponuka zahŕňa celé spektrum zákrokov na tvári, ako napr. Korekcia ušníc, odtránenie znamienok, aplikácia botulotoxínu, operácia nosa, facelifting, či operácia gynekomastie u mužov.

Na klinike tiež operujú syndróm karpálneho kanála na ruke, zarastajúce nechty a skákavý prst.

Taktiež poskytujú služby detskej urológie.

Vyšetrenia

Klinika poskytuje vyšetrenia sluchu i vyšetrenie hlasiviek. V tejto oblasti klinika spolupracuje s najlepšími odborníkmi.

Denný stacionár

Ak Vám, alebo Vašemu dieťaťu bola lekárom odporučená infúzna liečba, nie je vždy potrebné byť hospitalizovaný v nemocnici. Priamo na klinike môžete podstúpiť tento zákrok, po ktorom zostanete na určitý čas na sledovanie, po ktorom môžete odísť s kľudom domov.

Laserová terapia

V portfóliu kliniky je i laserová liečba. Tá sa využíva na urýchlenie hojenia pooperačných rán, na zmiernenie príznakov chronických problémov, a liečbu akútnych a chronických zápalov dutín a uší. Vynikajúco funguje i na zníženie bolesti kĺbov a chrbtice a liečbu exémov, herpesu alebo akné.

Na klinike sa Vás vždy s radosťou privítajú usmiate recepčné, a o Vaše potreby sa postará milý personál čítajúci 10 skúsených lekárov a 4 zdravotné sestry. V priestoroch modernej, no útulnej kliniky Centrum Kramáre sa budete vždy cítiť pohodlne

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Blepharoplastika u MUDr. Kučerovej, Bratislava, som maximálne spokojná

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (15)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.