MUDr. Marián Biľo

MUDr. Marián Biľo

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Marián Biľo
MUDr. Marián Biľo
Žiadne recenzie

Informácie

  • 471 návštev profilu

MUDr. Marián Biľo pôsobí ako chirurg-špecialista na súkromnej klinike a centre plastickej a estetickej chirurgie GÉVÉ v Košiciach. Má viac ako 30 rokov praxe, je pravidelným účastníkom a prednášateľom na kongresoch estetickej chirurgie doma i v zahraničí, a niekoľkonásobný člen predsedníctva zahraničných kongresov estetickej chirurgie o problémoch aplikácie botulotoxínu.

Súkromná klinika, spolu s Centrom plastickej & estetickej chirurgie, je zameraná na výkony jednodňovej chirurgie, ktorá zahŕňa diagnostické a terapeutické výkony s dobou hospitalizácie do 24 hodín.

Cieľom kliniky je poskytnúť pacientovi osobitný prístup na nadštandardnej úrovni, v príjemnom prostredí a zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Celý kolektív lekárov a sestier kliniky je na vysokej profesionálnej úrovni, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti plastickej a estetickej chirurgie.

V roku 1986 úspešne ukončil štúdium na Lekárskej Fakulte UPJŠ v Košiciach. V roku 1996 získal špecializáciu II. stupňa v odbore chirurgia.

Ihneď po skončení štúdia v roku 1986 začal pracovať na chirurgickom oddelení Nemocnice s Poliklinikou v Michalovciach. Od roku 1996 do roku 1998 pôsobil ako samostatne pracujúci chirurg v neštátnej ambulancii. Od roku 1998 až do súčastnosti pôsobí ako chirurg v Centre plastickej & estetickej chirurgie v Košiciach, ktorá sa špecializuje na laseroterapiu, aplikáciu botulotoxínu a liečbu cievnych estetických defektov.

Od roku 2006 je riaditeľom spoločnosti Medical consulting s.r.o., ktorá sa zameriava na aplikovaný výzkum. Je zakladajúcim členom SLS (Slovenskej laseroterapeutickej spoločnosti) a odborným školiteľom v aplikácii botulotoxínu a jeho využitia v estetickej medicíne.

Opakovane prednáša na kongresoch estetickej chirurgie na území Slovenska i v zahraničí, a je taktiež niekoľkonásobným členom predsedníctva zahraničných kongresov estetickej chirurgie, pojednávajúich o problémoch aplikácie botulotoxínu. Je taktiež členom SLK (Slovenská lekárska komora) a SLS (Slovenská laseroterapeutická spoločnosť), ktorej je i spoluzakladateľom.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1996

Certifikáty

  • Chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Obrázky (1)

Požiadajte MUDr. Marián Biľo o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!