Schill Dental Clinic Bratislava

Schill Dental Clinic Bratislava

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Karloveské rameno 8, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 8 hodín
Pracovná doba: 07:00:00-19:00:00
Schill Dental Clinic Bratislava
Schill Dental Clinic Bratislava
Žiadne recenzie

Informácie

  • 121 návštevy profilu

Schill Dental Clinic je stomatologická klinika, ktorú založil a doposiaľ vedie MUDr. Alexander Schill, pričom od roku 2002 nesie jeho meno. Svoje služby poskytuje pacientom v troch mestách. Tak, ako pôvodne jediná pobočka v centre Bratislavy narástla a v roku 2008 sa presťahovala do nových moderných priestorov, o päť rokov neskôr, v roku 2013, sa rozšírila aj do Prahy. Od roku 2014 môžu jej starostlivosť využiť aj klienti v Žiline. V Schill Dental Clinic sa stretáva nadštandardná starostlivosť s ľudským prístupom k pacientom. Využitie moderných stomatologických postupov zaisťuje najlepší možný servis, a to rýchlo a bezbolestne.

Recepcia kliniky Schill Dental v Bratislave

Perfektná stomatologická starostlivosť s dôrazom na minimálnu bolestivosť a dobu čakania na výsledok

Klinika si zakladá na využívaní najnovších technológií, neustálom zlepšovaní svojich služieb a kontinuálnym vzdelávaním svojich odborníkov. Nezabúda pritom ani na dôležitosť kvality prostredia a prístupu k pacientom, a preto sa v ordináciách Schill Dental Clinic budete vždy cítiť príjemne. Bratislavskú pobočku nájdete v blízkosti Dunaja a botanickej záhrady - na Karloveskom ramene, v priestoroch komplexu s rovnomenným názvom, v lokalite s výbornou dostupnosťou mestskou i osobnou dopravou. V Žiline sa priestory kliniky nachádzajú priamo v Auparku, ktorý je súčasťou „Bulváru“, známej a obľúbenej časti mesta ako obyvateľov Žiliny, tak i jej návštevníkov.

Popis k foto: Čakáreň kliniky Schill Dental Clinic v ....Kompletné stomatologické výkony na jednom mieste

V Schill Dental Clinic absolvujete všetky potrebné ošetrenia na jednom mieste a bez čakania, navyše s istotou, že ste v rukách najlepších odborníkov v odbore. Klinika poskytuje široké spektrum služieb a zákrokov - od jednoduchých estetických procedúr až po najzložitejšie dentálne chirurgické operácie, ak je potrebné - v celkovej anestézii. V Schill Dental Clinic robia všetko pre to, aby ste sa aj v zubárskom kresle cítili dobre a boli si istí, že sa niet čoho báť. Pacienti sú objednaní okamžite, na lekára nemusia čakať a venuje im toľko času, koľko je potrebné.

Služby Schill Dental Clinic:

  • Zabezpečenie ochrany stomatológia
  • Detská stomatológia
  • Ortodoncia
  • Dentálna hygiena
  • Zubné implantáty
  • Zubná náhrady CEREC®
  • Estetická stomatológia

CEREC ®, čiže Ceramic Reconstruction je zariadenie, vďaka ktorému v Schill Dental Clinic vytvoria keramickú náhradu zuba na počkanie, počas jednej návštevy ordinácie

Päťročná záruka na realizované výkony v Schill Dental Clinic

Dokonalý úsmev nie je len otázkou estetiky, ale tiež funkčnosti. Potrebujete mať nielen pekné zuby, ale aby vám zároveň dobre, a hlavne dlho slúžili. Využitie najmodernejších technológií a materiálov zaručuje precíznosť prevedenia, a preto Schill Dental Clinic poskytuje na všetky svoje zákroky päťročnú záruku.

MUDr.Alexander Schill

Primár a zakladateľ zubnej kliniky MUDr. Schill sa venuje stomatologickej praxi od roku 1996, od 2002 vo svojej súkromnej praxi v rámci Schill Dental Clinic.Spolu so svojim tímom vytvoril také zázemie pre pacientov, ktorým garantuje vysokú úroveň svojich služieb - od počiatočnej dôkladnej preventívnej prehliadky, profesionálnej dentálnej hygieny až po kontinuálnu vysokoodbornú a precíznu starostlivosť s využitím najmodernejších stomatologických technológií a postupov.

MUDr. Alexander Schill

Ordinačné hodiny:

  • 07:00:00-19:00:00

Obrázky (12)

Požiadajte Schill Dental Clinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!