Schill Dental Clinic Bratislava

Schill Dental Clinic Bratislava

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Karloveské rameno 8, Bratislava, Bratislavský kraj
Schill Dental Clinic Bratislava
Schill Dental Clinic Bratislava
Žiadne recenzie

Informácie

Schill Dental Clinic je stomatologická klinika, ktorú založil a doposiaľ vedie MUDr. Alexander Schill, pričom od roku 2002 nesie jeho meno. Svoje služby poskytuje pacientom v troch mestách. Tak, ako pôvodne jediná pobočka v centre Bratislavy narástla a v roku 2008 sa presťahovala do nových moderných priestorov, o päť rokov neskôr, v roku 2013, sa rozšírila aj do Prahy. Od roku 2014 môžu jej starostlivosť využiť aj klienti v Žiline. V Schill Dental Clinic sa stretáva nadštandardná starostlivosť s ľudským prístupom k pacientom. Využitie moderných stomatologických postupov zaisťuje najlepší možný servis, a to rýchlo a bezbolestne.

Recepcia kliniky Schill Dental v Bratislave

Perfektná stomatologická starostlivosť s dôrazom na minimálnu bolestivosť a dobu čakania na výsledok

Klinika si zakladá na využívaní najnovších technológií, neustálom zlepšovaní svojich služieb a kontinuálnym vzdelávaním svojich odborníkov. Nezabúda pritom ani na dôležitosť kvality prostredia a prístupu k pacientom, a preto sa v ordináciách Schill Dental Clinic budete vždy cítiť príjemne. Bratislavskú pobočku nájdete v blízkosti Dunaja a botanickej záhrady - na Karloveskom ramene, v priestoroch komplexu s rovnomenným názvom, v lokalite s výbornou dostupnosťou mestskou i osobnou dopravou. V Žiline sa priestory kliniky nachádzajú priamo v Auparku, ktorý je súčasťou „Bulváru“, známej a obľúbenej časti mesta ako obyvateľov Žiliny, tak i jej návštevníkov.

Popis k foto: Čakáreň kliniky Schill Dental Clinic v ....Kompletné stomatologické výkony na jednom mieste

V Schill Dental Clinic absolvujete všetky potrebné ošetrenia na jednom mieste a bez čakania, navyše s istotou, že ste v rukách najlepších odborníkov v odbore. Klinika poskytuje široké spektrum služieb a zákrokov - od jednoduchých estetických procedúr až po najzložitejšie dentálne chirurgické operácie, ak je potrebné - v celkovej anestézii. V Schill Dental Clinic robia všetko pre to, aby ste sa aj v zubárskom kresle cítili dobre a boli si istí, že sa niet čoho báť. Pacienti sú objednaní okamžite, na lekára nemusia čakať a venuje im toľko času, koľko je potrebné.

Služby Schill Dental Clinic:

  • Zabezpečenie ochrany stomatológia
  • Detská stomatológia
  • Ortodoncia
  • Dentálna hygiena
  • Zubné implantáty
  • Zubná náhrady CEREC®
  • Estetická stomatológia

CEREC ®, čiže Ceramic Reconstruction je zariadenie, vďaka ktorému v Schill Dental Clinic vytvoria keramickú náhradu zuba na počkanie, počas jednej návštevy ordinácie

Päťročná záruka na realizované výkony v Schill Dental Clinic

Dokonalý úsmev nie je len otázkou estetiky, ale tiež funkčnosti. Potrebujete mať nielen pekné zuby, ale aby vám zároveň dobre, a hlavne dlho slúžili. Využitie najmodernejších technológií a materiálov zaručuje precíznosť prevedenia, a preto Schill Dental Clinic poskytuje na všetky svoje zákroky päťročnú záruku.

MUDr.Alexander Schill

Primár a zakladateľ zubnej kliniky MUDr. Schill sa venuje stomatologickej praxi od roku 1996, od 2002 vo svojej súkromnej praxi v rámci Schill Dental Clinic.Spolu so svojim tímom vytvoril také zázemie pre pacientov, ktorým garantuje vysokú úroveň svojich služieb - od počiatočnej dôkladnej preventívnej prehliadky, profesionálnej dentálnej hygieny až po kontinuálnu vysokoodbornú a precíznu starostlivosť s využitím najmodernejších stomatologických technológií a postupov.

MUDr. Alexander Schill

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Obrázky (12)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Súvisiace zákroky