Slabinova hernia a abdominoplastika

janka215825
25. 2. 2014 · Posledná odpoveď: 27. 9. 2018

Dobry den. Mam 14 mesiacov po porode, rozostup priamych brusnych svalov 2-3 cm. Vzdy som bola stihla, ale momentalne mi brucho velmi vytrca. Samozrejme som z toho nestastna. Navyse sa mi znova spravil uz raz operovany pruh v oblasti slabin. Je mozne spojit abdominoplastiku s operaciou pruhu? Nerada by som trpela 2x, viem, ze je to bolestive, uz mi ho 2x operovali (raz na pravej, raz na lavej strane). Dakujem.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 14. 4. 2014
Najlepšia odpoveď
Prajeme Vam dobry den,
Rozostup svalov po opakovanych porodoch je pomerne casty. Abdominoploastika i riesenie diastzy, resp herniacii je mozny v jednom operacnom sedeni. Ak mate zaujem o konzultaciu, mozete sa objednat bud spatne mailom, alebo priamo, tel S pozdravom, dr.D.Guba, ULK, Bratislava.
Premium
Dobry den.

Obycajne je mozne spojit abdominoplastiku s korekciou rozostupu priamych brusnych svalov. Idealne by bolo keby ste mohla absolvovat osobnu konzultaciu, pri ktorej by sme si vysvetlili moznosti tychto vykonov, operacny a pooperacny priebeh. V pripade Vaseho zaujmu mi napiste mail na alebo mi zavolajte.
Prajem pekny den
MUDr. Peter Bakos, PhD.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 3. 2022
Abdominoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 12. 2021
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 2. 2020
Abdominoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2022
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 5. 2020
Abdominoplastika
Žiadne odpovede
Abdominoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 12. 2017
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 10. 2018
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 6. 2013
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 3. 2011

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi