MUDr. Tomáš Ryant

MUDr. Tomáš Ryant

(8 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
M. Mišíka 19A, Prievidza, Trenčiansky kraj
MUDr. Tomáš Ryant
MUDr. Tomáš Ryant
(8 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Ryant Tomáš vyštudoval vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva. Po jeho ukončení upriamil všetku pozornosť dermatovenerológii. Svoje vedomosti z tohto odboru potvrdil získaním atestačnej skúšky.

Absolvovaním mnohých stáži nielen doma, ale aj v zahraničí sa mal možnosť učiť od tých najlepších z tohto odboru, vrátane prof. MUDr. Juraja Péča, PhD., ktorý na neho dohliadal počas jednotlivých zákrokov. Digitálnu sonografiu a ultrasonografiu so zameraním na kožné ochorenia mu dôkladne priblížila Doc. MUDr. Eva Mináriková, PhD., ktorá mu svojimi skúsenosťami a odborným poradenstvom taktiež dopomohla v pracovnej kariére dermatovenerológa.

Nemožno zabudnúť spomenúť ani stáž v Nemecku, kde sa jeho pracoviskom stala Klinika alternatívnej liečby kožných chorôb. Cenné skúsenosti však získal aj v diagnostickom centre Lommel v Belgicku či ďalších klinikách v Českej republike.

Meno MUDr. Tomáša Ryanta sa aktuálne spája najmä s RYANT LASERDERMA, teda súkromnou klinikou dermatológie, estetickej a laserovej medicíny, ktorej je zakladateľom.

Ako sme už v úvode naznačili MUDr. Tomášovi Ryantovi sú blízke predovšetkým kožné ochorenia. Ich podrobnú diagnostiku a následnú liečbu vykonáva v dermatologickej ambulancii poskytujúcej starostlivosť pacientom, ktorí majú problémy s akné, cievkami, bradavicami, trpia rôznymi alergiami, nadmerným potením, mykózou, prípadne niektorým z chronických ochorení kože.

Prioritou MUDr. Tomáša Ryanta je spokojný pacient so zdravou pokožkou, vzhľadom k čomu ku každému problému pristupuje individuálne, s veľkým rešpektom a opatrnosťou. Pri práci kombinuje jednotlivé liečebné techniky tak, aby bol výsledok vždy čo najlepší.

Vrátane individuálneho prístupu k nesporným benefitom ambulancie patrí aj jej prístrojové vybavenie, ktorým môže ambulancia konkurovať aj zahraničným klinikám estetickej medicíny. Príjemný personál, vrátane certifikovaných zdravotných sestier venuje každému klientovi náležitú pozornosť počas celého pobytu na klinike.

MUDr. Tomáš Ryant ordinuje v dermatologickej ambulancii RYANT LASERDERMA, ktorú máte možnosť navštíviť v Prievidzi. Na vstupnú konzultáciu sa musíte objednať vopred či už telefonicky alebo online na oficiálnej stránke kliniky.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2011

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-14:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 17

Recenzie (8)

5.0
8 Recenzií · 100% odporúča
Laserové odstránenie kožných výrastkov

Všetko prebiehalo podľa dohody / termínu, zákrok bol rýchly, a výsledok vyzerá dobre. Odporúčam.

Odstránenie znamienok

Na klinike boli všetci veľmi milí a pozorný, oceňujem rýchlosť akou som bola vybavená a prístup pána doktora aj ostatného personálu. Bol to veľmi príjemný a bezbolestný zážitok.

Odstránenie znamienok

Odstránenie xantelaziem, MUDr. Ryan, Prievidza

Odstránenie znamienok

Súkromná klinika RYANT LASEDERMA Prievidza - vrelo odporúčam, odstránenie znamienok

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (9)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Článok (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.