MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

(16 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianská 38, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Jana Kubicová-Košťálová
MUDr. Jana Kubicová-Košťálová
(16 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Miestom vysokoškolského štúdia MUDr. Jany Kubicovej – Košťálovej bola Lekárska fakulta Univerzity Komenského v Bratislave. Počas študentskej praxe si vyskúšala prácu na viacerých oddeleniach, z ktorých však najviac inklinovala k plastickej chirurgii.

Aktuálne MUDr. Jana Kubicová-Košťálová pracuje v privátnom medicínskom zariadení Chirkoz, kde zároveň zastáva funkciu odbornej garantky pre oblasť plastickej chirurgie. Chirkoz Medical Clinic so sídlom v Bratislave je progresívnym centrom, ktoré pružne reaguje nielen na potreby a požiadavky pacientov, ale aj pokroky v medicíne a technológiách. Kolektív ôsmich lekárov a 3 zdravotných sestier má na starosti riaditeľ centra a uznávaný chirurg MUDr. Allen Dimov. V prospech centra hovoria predovšetkým tisícky spokojných klientov, ktorí si pochvaľujú tak kvalitu zákrokov, ako aj celkový prístup lekárov a zdravotníckeho personálu. Nemožno však opomenúť ani moderné a čisté priestory spĺňajúce všetky normy a nariadenia EÚ.

K službám medicínskeho zariadenia Chirkoz patria zákroky laserovej chirurgie, chirurgie konečníka a ruky. Súčasťou zariadenia je aj kožná ambulancia, v ktorej môžu pacienti využiť chemický peeling, diamantovú mikrodermabráziu či mezoterapiu tváre, alebo vlasov. Obzvlášť výnimočné sú laserové operácie hemoroidov, kŕčových žíl, zarastajúcich nechtov a materských znamienok. Veľmi obľúbené sú tiež estetické zákroky ako redukcia vrások za pomoci botulotoxínu, niťový lifting v oblasti tváre, krku či modelácia tváre za pomoci kalcia hydroxyapatitu.

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová je súčasťou tímu lekárov Chirkoz od samotného založenia centra. Venuje sa zákrokom plastickej chirurgie, medzi ktoré patrí liposukcia brucha za pomoci prístroja Body Jet. Ten prostredníctvom natlakovanej tekutiny odbúra tuk z problémových partií tela. Počas zákroku je pacient v lokálnej anestézii, vďaka čomu sa minimalizuje doba rekonvalescencie a pacient vidí výsledok bezprostredne po vyšetrení.

Ambulancia MUDr. Jany Kubicovej-Košťálovej sa nachádza v medicínskom zariadení Chirkoz, na ul. Kladnianska č. 38 v Bratislave.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (16)

5.0
16 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Blefaroplastika po 8 rokoch od prvej operácie horných viečok

Uzasny pristup MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (12)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (92)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (8)

Závažnosť xantelaziem
Odpoveď odborníka · 23. 1. 2019

Pri xantelazmách ide o ukladanie tuku v koži, cievach, vnútorných orgánoch atď. Pacienta posielame vždy na vyšetrenie hladiny tukov v krvi, či sa nejedná o nejaké metabolické poruchy. Dôležité je riešiť celkovú hladinu tukov v krvi. Môže ísť...

Čítať ďalej
Liečba xantelaziem
Odpoveď odborníka · 10. 1. 2019
Xantelazmy samy nezmiznú, aj keby sme liečili hladinu tukov v krvi. Keď už sa tuk usadí, inak ako chirurgicky sa odstrániť nedá. MUDr. Jana Košťálová, plasticko-estetická klinika Chirkoz
Blefaroplastika a syndrom suchého oka
Odpoveď odborníka · 6. 1. 2019

Dobrý deň. Trpím tzv. syndrómom suchého oka, musím si pravidelne kvapkať očné kvapky. Môže to byť prekážkou pre plastiku očných viečok. Potrebovala by som úpravu horných i dolných viečok a mám obavu, či by sa tým moje problémy nezhoršili. Máte...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.