NU'CLINIC

NU'CLINIC

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kominárska 1A, Bratislava, Bratislavský kraj
NU'CLINIC
NU'CLINIC
Žiadne recenzie

Informácie

Súkromná klinika estetickej medicíny a dermatológie NU Clinic vznikla už v roku 2003 v podobe malej kožnej ambulancie, ktorá sa špecializovala na choroby vlasov, akné, ekzémy, ontodermatologické zmeny či tvárové dermatózy.

Profesionálnym prístupom odborníkov a kvalitnými službami si získala dôveru mnohých pacientov, vďaka čomu sa v roku 2007 rozšírila o neinvazívne a miniinvazívne zákroky spadajúce do oblasti estetickej dermatológie.

Jasná vízia a túžba po vytvorení modernej kliniky s komplexnými službami a nadštandardným vybavením nadobudla reálne kontúry v roku 2014, kedy sa presťahovala do nových priestorov a z malej kožnej ambulancie vznikla špičková klinika zahŕňajúca zákroky estetickej medicíny, dermatológie a plastickej chirurgie.

Primárkou NU Clinic je MUDr. Jana Chudíková odborníčka na oblasť dermatovenerológie, ktorá je zároveň aj držiteľkou viacerých certifikátov tak z odborných školení na Slovensku, ako aj v zahraničí. Súčasťou tímu je aj MUDr. Jana Kubicová Košťálová, plastická chirurgička. O pohodlie a komfort pacientov sa stará kvalifikovaná zdravotná sestra Bibiána Khandlová.

NÚ Clinic sa môže pochváliť bohatými skúsenosťami s vlasovou diagnostikou a liečbou. Zároveň nesie prívlastok aj prvej kliniky na Slovensku a v susednom Česku, ktorá začala využívať pri diagnostike ochorení vlasov a vlasovej pokožky najmodernejšie trichoskopické vyšetrenie TrichoLab®.

Vyšetrenie prebieha za pomoci kvalitného videodermatoskopu FotoFinder ®. Vďaka špeciálnej kamere lekárka urobí snímky jednotlivých častí hlavy, vrátane 15 fotografií zameraných na oblasť kapilícia. Po ich zhotovení nasleduje v spolupráci s medzinárodných trichoskopickým laboratóriom ich podrobná diagnostika zahŕňajúca podrobný postup celého liečebného procesu.

Prostredníctvom trichoskopického vyšetrenia je možné diagnostikovať poruchy rastu vlasov, androgénnu alopéciu, telogénne effluvium či iné ochorenia vlasovej pokožky. Trichoskopické vyšetrenie je úplne bezbolestné a trvá približne hodinu až hodinu a pol.

Profesionálny tím lekárov z NU’CLINIC máte možnosť navštíviť na Kominárskej 1A v Bratislave - časť Nové Mesto.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (3)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.