Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

Plastická chirurgia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie (6)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Natália Zaťková Rajniaková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Natália Zaťková Rajniaková už získal/a tieto skúsenosti

Recenzia Chirkoz: Rýchla operácia viečok

Jana2_1_ 21.10.2019
Stojí to za to     

Ďakujem Dr. Rajňakovej za krásnu prácu, operácia bola rýchla. Za mňa jedna super žena, konzultácia, zákrok a výsledok nad očakávania

Výborné výsledky injekčných výplní

Stojí to za to     

Som veľmi spokojná s prácou a prístupom pani doktorky. Jej práca je na profesionálnej úrovni, výsledky výborné. Je milá a pekná.

vyplnenie vrások kyselinou hyaluronovou

smutnaR 23.09.2016
Stojí to za to     

Velka spokojnost s celou klinikou, perfektna profesionalka co to tam riadi, a lekarka zakrok predviedla nadherne, maximalna spokojnost. Dakujem, vratim sa

Profil - MUDr. Natália Zaťková Rajniaková - Plastická chirurgia Bratislava

Motto:

Ku každému pacientovi pristupuje ľudsky a profesionálne.

Uvítanie

MUDr. Nátalia Zaťková Rajniaková sa po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva rozhodla upriamiť na plastickú chirurgiu. V súčasnosti je jej pracoviskom privátne medicínske centrum Chirkoz, ktoré založil chirurg MUDr. Allen Dimov. Spolu s ďalšími odborníkmi poskytuje svojim klientom širokú škálu zákrokov z oblasti intímnej, plastickej chirurgie, dermatochirurgie, dermatológie, chirurgie ruky, konečníka a v neposlednom rade aj estetickej medicíny.

Po náročnejších zákrokoch vyžadujúcich si oddych na lôžku majú pacienti k dispozícii niekoľko nadštandardne vybavených izieb, kde si môžu v pokoji oddýchnuť. Okrem materiálneho vybavenia nemožno zabudnúť ani na kvalifikované zdravotné sestry, ktoré sa snažia svojim ľudským prístupom a pozitívnou energiou pacientovi spríjemniť pobyt na klinike.

Skutočne profesionálny prístup lekárov, kvalitné prístrojové vybavenie a moderné liečebné metódy s maximálnou účinnosťou si pochvaľujú viaceré známe osobnosti, modelky, herci a tiež speváčky. K spokojným klientkam patrí aj známa speváčka Dominika Mirgová či Saimonsa, ktorá sa rozhodla podstúpiť zákrok zameraný na korekciu pier.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková sa špecializuje najmä na aplikáciu injekčných výplní, ku ktorým patria roztoky kyseliny hyalurónovej, Teosyal, Juverdem a ďalšie. Taktiež pomáha ľuďom zbaviť sa neestetických kožných výrastkovnadbytočnej kože v oblasti očných viečok.

Blepharoplastika, teda spomínaná korekcia očných viečok je pomerne krátky zákrok trvajúci približne jednu hodinu. Problém padnutých, unavených viečok nemusí trápiť iba starších pacientov, ale i mladších ľudí od 25 rokov. Vzhľadom na to, že ide hlavne o estetický zákrok, využívajú ho najmä ženy, ktoré chcú vyzerať skvelo za každých okolností. Veľkým benefitom tohto zákroku je to, že pacient vrátane prvotnej injekcie nepociťuje žiadnu bolesť, pričom do práce sa môže vrátiť už po týždni od zákroku. Okrem prikladania studených obkladov sa odporúča vyhýbať slnečnému žiareniu a nosiť istý čas slnečné okuliare, pokiaľ sa nezahoja jazvy.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková pôsobí v medicínskom centre Chirkoz, ktoré sa nachádza na Kladnianskej 38 v Bratislave.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Chirurgia ruky
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 190 €
Korekcia jaziev Od 30 €
Liečba kŕčových žíl varixov
   Laserová liečba varixov
   Liečba kŕčových žíl metódou Closure
   Odstránenie kŕčových žíl metódou CHIVA
   Sklerotizácia varixov Od 67 €
Obriezka Od 340 €
Operácia mužského genitálu
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 650 €
Operácia pier (Augmentácia) Od 190 €
Operácia uší (Otoplastika) Od 600 €
Plastická operácia pošvy
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika) Od 300 €
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Tŕpne Vám ruka?
28.10.2008

Čoraz častejšie máte "mravčekov v ruke"? Inak povedané: pociťujete tŕpnutie ruky, stuhnutie zápästia, strácate cit a silu v...

Napíšte nám

Adresy

Plastická chirurgia Bratislava
Adresa
Gercenova 8/F
85101 Bratislava
Slovenská republika