MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

(6 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianska 38, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Natália Zaťková Rajniaková
MUDr. Natália Zaťková Rajniaková
(6 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Nátalia Zaťková Rajniaková sa po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva rozhodla upriamiť na plastickú chirurgiu. V súčasnosti je jej pracoviskom privátne medicínske centrum Chirkoz, ktoré založil chirurg MUDr. Allen Dimov. Spolu s ďalšími odborníkmi poskytuje svojim klientom širokú škálu zákrokov z oblasti intímnej, plastickej chirurgie, dermatochirurgie, dermatológie, chirurgie ruky, konečníka a v neposlednom rade aj estetickej medicíny.

Po náročnejších zákrokoch vyžadujúcich si oddych na lôžku majú pacienti k dispozícii niekoľko nadštandardne vybavených izieb, kde si môžu v pokoji oddýchnuť. Okrem materiálneho vybavenia nemožno zabudnúť ani na kvalifikované zdravotné sestry, ktoré sa snažia svojim ľudským prístupom a pozitívnou energiou pacientovi spríjemniť pobyt na klinike.

Skutočne profesionálny prístup lekárov, kvalitné prístrojové vybavenie a moderné liečebné metódy s maximálnou účinnosťou si pochvaľujú viaceré známe osobnosti, modelky, herci a tiež speváčky. K spokojným klientkam patrí aj známa speváčka Dominika Mirgová či Saimonsa, ktorá sa rozhodla podstúpiť zákrok zameraný na korekciu pier.

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková sa špecializuje najmä na aplikáciu injekčných výplní, ku ktorým patria roztoky kyseliny hyalurónovej, Teosyal, Juverdem a ďalšie. Taktiež pomáha ľuďom zbaviť sa neestetických kožných výrastkov a nadbytočnej kože v oblasti očných viečok.

Blepharoplastika, teda spomínaná korekcia očných viečok je pomerne krátky zákrok trvajúci približne jednu hodinu. Problém padnutých, unavených viečok nemusí trápiť iba starších pacientov, ale i mladších ľudí od 25 rokov. Vzhľadom na to, že ide hlavne o estetický zákrok, využívajú ho najmä ženy, ktoré chcú vyzerať skvelo za každých okolností. Veľkým benefitom tohto zákroku je to, že pacient vrátane prvotnej injekcie nepociťuje žiadnu bolesť, pričom do práce sa môže vrátiť už po týždni od zákroku. Okrem prikladania studených obkladov sa odporúča vyhýbať slnečnému žiareniu a nosiť istý čas slnečné okuliare, pokiaľ sa nezahoja jazvy.

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková pôsobí v medicínskom centre Chirkoz, ktoré sa nachádza na Kladnianskej 38 v Bratislave.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Dermatológia

Recenzie (6)

4.8
6 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Recenzia Chirkoz: Rýchla operácia viečok

Výborné výsledky injekčných výplní

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (3)

Odstránenie kožného výrastku

Absolútna profesionalita, vysvetlenie postupu a zručne prevedený zákrok s vynikajúcim výsledkom. Mimoriadna kombinácia ľudského prístupu, zrozumiteľnej komunikácie a odborných vedomostí. Určite sa vrátim ak budem mať problém a už odporúčam známym...

Čítať ďalej

Obrázky (12)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.