Zúženie tváre pomocou V-shape

dievcasozelenymsalom
dievcasozelenymsalom
16. 5. 2017 · Posledná odpoveď: 8. 11. 2017

Prajem príjemný pekný deň. Som žena, ktorá chce rovnako ako všetky dobre vyzerať a už dlhšiu dobu ma "máta" predstava zúženia tváre alebo procedúra V-shape. Rada by som zistila viac od niekoho, kto už bol na tomto zákroku, či mi ho odporúčate alebo nie... aké sú možné následky, riziká, ako to celé prebieha, a milion ďalších otázok...

Ďakujem, ak sa mi ozvete do súkromnej správy, prípadne aj dámy, ktoré tiež rozmýšľajú nad takýmto skrášlením a nemajú sa koho opýtať a tiež majú isté pochybnosti.

Ďakujem ešte RAZ.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
INTERKLINIK, s.r.o.
Bratislava . 17. 5. 2017
Dobrý deň, V-shape je metóda omladenia tváre, kde zo štvorcového tvaru tváre získame trojholníkový tvar smerom nadol. Zúženie spodnej časti tváre, ktorá je štvorcová kvôli silnému maseteru (žuvaciemu svalu), dosiahneme aplikáciou botulotoxínu. Zákrok nie je vhodný pre všetky typy tváre, preto je veľmi dôležitá konzultácia. V-shape k nám prišiel z Ázie, kde je európsky trojuholníkový tvar tváre veľmi žiadaný. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte u nás v Interklinik na oddelení Estetickej dermatológie: 02/6823 0920. Ďakujeme
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Botulotoxín
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2020
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 1. 2023
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2022
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 7. 2014
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 5. 2023
Botulotoxín
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 10. 2016
Odstránenie znamienok
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 4. 3. 2009
Laserové odstránenie rozšírených žiliek
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 4. 2022
Laserová epilácia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 9. 2013

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi