Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Katarína Drotárová

Dermatológia Košice
Dermatológia Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Katarína Drotárová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Katarína Drotárová - Dermatológia Košice

Motto:

U nás ste v dobrých rukách.

Uvítanie

MUDr. Katarína Drotárová je poprednou slovenskou dermatologičkou, ktorá pôsobí ako primárky v dermatologickej ambulancii v Košiciach. Jej široký záber ošetrení a dlhoročné skúsenosti z nej robia jednu z najskúsenejších odborníčok na jednodňovú estetickú medicínu. Doktorka Katarína Drotárová pracuje na Súkromnej Košickej nemocnici v Šaci, kde sa počas svojho pôsobenia stala vyhľadávanou medzi klientmi z celého Slovenska.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktorka Katarína Drotárová pri liečbe dermatologických problémov spojených s povrchovými derivátmi na pokožke tela využíva moderné patentované zariadenia TOMESA pochádzajúce z Nemecka. Liečba je uskutočňovaná pomocou kúpeľnej procedúry, ktorá umožňuje vykonávať synchrónnu balneofoterapiu. Ide o napodobenie rovnakých klimatických podmienok tak, ako ich klienti poznajú z prostredia Mŕtveho mora. Nerezová vaňa sa napustí soľným roztokom, ktorý sa skombinuje sožiarením solária. Tieto dva aspekty vytvárajú špeciálne podmienky umožňujúce simulovať podmienky liečby v morskej vode. Takáto formu liečenia vyhľadávajú predovšetkým pacienti, ktorí majú problém s psoriázami, atopickými exémami či akné.

Morský kúpeľ dosahuje veľmi príjemnú teplotu, ktorá dosahuje 37 stupňov Celzia. Zároveň je bohatý aj na minerálne látky, ktoré upokojujú pokožku a navodzujú pocit oddychu a relaxu. Zároveň soľný kúpeľ hydratuje a ukľudňovať pokožku, pomáha pri problémoch s reumatizmom, bolesťami kĺbov a inými poruchami pohybového aparátu. Odporúčané je podstupovať kúru ravidelne aspoň jedenkrát týždenne po dobu 2-3 mesiacov.

Vzdelanie a prax

MUDr. Katarína Drotárová študovala na Lekársku fakultu Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, odbor všeobecné lekárstvo. Poukončení školy sa stala členkou interné oddelenie Nemocnica Košice-Šaca.  Neskôr zmenila atestačný odbor na dermatovenerológiu a stala sa súčaťou kožného oddelenia súkromnej kliniky v Košiciach. V roku 1993 získala atestáciu 1. stupňa a v roku 1999 atestáciu 2. stupňa, kedy začína pracovať na poste primára. Od roku 2005 pracuje aj v ambulancii synchrónnej balneofototerapie prístrojom TOMESA. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Digitálny dermatoskop
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Košice
Adresa
Lúčna 57
040 15 Košice
Šaca
Slovenská republika