MUDr. Katarína Drotárová

MUDr. Katarína Drotárová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Lúčna 57, Košice, Košický kraj
MUDr. Katarína Drotárová
MUDr. Katarína Drotárová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Katarína Drotárová je poprednou slovenskou dermatologičkou, ktorá pôsobí ako primárky v dermatologickej ambulancii v Košiciach. Jej široký záber ošetrení a dlhoročné skúsenosti z nej robia jednu z najskúsenejších odborníčok na jednodňovú estetickú medicínu. Doktorka Katarína Drotárová pracuje na Súkromnej Košickej nemocnici v Šaci, kde sa počas svojho pôsobenia stala vyhľadávanou medzi klientmi z celého Slovenska.

Doktorka Katarína Drotárová pri liečbe dermatologických problémov spojených s povrchovými derivátmi na pokožke tela využíva moderné patentované zariadenia TOMESA pochádzajúce z Nemecka. Liečba je uskutočňovaná pomocou kúpeľnej procedúry, ktorá umožňuje vykonávať synchrónnu balneofoterapiu. Ide o napodobenie rovnakých klimatických podmienok tak, ako ich klienti poznajú z prostredia Mŕtveho mora. Nerezová vaňa sa napustí soľným roztokom, ktorý sa skombinuje sožiarením solária. Tieto dva aspekty vytvárajú špeciálne podmienky umožňujúce simulovať podmienky liečby v morskej vode. Takáto formu liečenia vyhľadávajú predovšetkým pacienti, ktorí majú problém s psoriázami, atopickými exémami či akné.

Morský kúpeľ dosahuje veľmi príjemnú teplotu, ktorá dosahuje 37 stupňov Celzia. Zároveň je bohatý aj na minerálne látky, ktoré upokojujú pokožku a navodzujú pocit oddychu a relaxu. Zároveň soľný kúpeľ hydratuje a ukľudňovať pokožku, pomáha pri problémoch s reumatizmom, bolesťami kĺbov a inými poruchami pohybového aparátu. Odporúčané je podstupovať kúru ravidelne aspoň jedenkrát týždenne po dobu 2-3 mesiacov.

MUDr. Katarína Drotárová študovala na Lekársku fakultu Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, odbor všeobecné lekárstvo. Poukončení školy sa stala členkou interné oddelenie Nemocnica Košice-Šaca. Neskôr zmenila atestačný odbor na dermatovenerológiu a stala sa súčaťou kožného oddelenia súkromnej kliniky v Košiciach. V roku 1993 získala atestáciu 1. stupňa a v roku 1999 atestáciu 2. stupňa, kedy začína pracovať na poste primára. Od roku 2005 pracuje aj v ambulancii synchrónnej balneofototerapie prístrojom TOMESA.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.