MUDr. Katarína Drotárová

MUDr. Katarína Drotárová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Lúčna 57, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Katarína Drotárová
MUDr. Katarína Drotárová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 228 návštev profilu

MUDr. Katarína Drotárová je poprednou slovenskou dermatologičkou, ktorá pôsobí ako primárky v dermatologickej ambulancii v Košiciach. Jej široký záber ošetrení a dlhoročné skúsenosti z nej robia jednu z najskúsenejších odborníčok na jednodňovú estetickú medicínu. Doktorka Katarína Drotárová pracuje na Súkromnej Košickej nemocnici v Šaci, kde sa počas svojho pôsobenia stala vyhľadávanou medzi klientmi z celého Slovenska.

Doktorka Katarína Drotárová pri liečbe dermatologických problémov spojených s povrchovými derivátmi na pokožke tela využíva moderné patentované zariadenia TOMESA pochádzajúce z Nemecka. Liečba je uskutočňovaná pomocou kúpeľnej procedúry, ktorá umožňuje vykonávať synchrónnu balneofoterapiu. Ide o napodobenie rovnakých klimatických podmienok tak, ako ich klienti poznajú z prostredia Mŕtveho mora. Nerezová vaňa sa napustí soľným roztokom, ktorý sa skombinuje sožiarením solária. Tieto dva aspekty vytvárajú špeciálne podmienky umožňujúce simulovať podmienky liečby v morskej vode. Takáto formu liečenia vyhľadávajú predovšetkým pacienti, ktorí majú problém s psoriázami, atopickými exémami či akné.

Morský kúpeľ dosahuje veľmi príjemnú teplotu, ktorá dosahuje 37 stupňov Celzia. Zároveň je bohatý aj na minerálne látky, ktoré upokojujú pokožku a navodzujú pocit oddychu a relaxu. Zároveň soľný kúpeľ hydratuje a ukľudňovať pokožku, pomáha pri problémoch s reumatizmom, bolesťami kĺbov a inými poruchami pohybového aparátu. Odporúčané je podstupovať kúru ravidelne aspoň jedenkrát týždenne po dobu 2-3 mesiacov.

MUDr. Katarína Drotárová študovala na Lekársku fakultu Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, odbor všeobecné lekárstvo. Poukončení školy sa stala členkou interné oddelenie Nemocnica Košice-Šaca. Neskôr zmenila atestačný odbor na dermatovenerológiu a stala sa súčaťou kožného oddelenia súkromnej kliniky v Košiciach. V roku 1993 získala atestáciu 1. stupňa a v roku 1999 atestáciu 2. stupňa, kedy začína pracovať na poste primára. Od roku 2005 pracuje aj v ambulancii synchrónnej balneofototerapie prístrojom TOMESA.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Katarína Drotárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!