Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Babík, CSc

Plastická chirurgia Košice
Plastická chirurgia Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Babík, CSc? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Ján Babík, CSc už získal/a tieto skúsenosti

Anonym

Anonymous 11.03.2013
Stojí to za to     

Jeden fantastický odborník a človek. Jeho profesionálny a ľudský prístup dáva pacientovi silu a vieru v uzdravenie. Klobúk dole pred Vašou prácou pán MUDr. Babík, ste 100 % stelesnením "frázy", že Vaše povolanie je Vaším... životným poslaním. Patrí Vám moja vďaka za všetkých Vaších pacientov a osobitne za moju mamku, ktorej ste opakovane "zachránil" nohy pred amputáciou. J.G. Viac 

Profil - MUDr. Ján Babík, CSc - Plastická chirurgia Košice

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • EBA - European Burns Association

Uvítanie

MUDr. Ján Babík CSc. má viac ako 47 rokov skúseností s ošetrovaním a liečením popálenín a rekonštrukčnou plastickou chirurgiou. Je popredným špecialistom na popáleniny a rekonštrukčnú plastickú chirurgiu po popáleninách. Je iniciátorom vzniku odbornej spoločnosti Urgentnej medicíny a medicíny katastrof na Slovensku, spoluautorom knihy "Hromadné neštastia - medicína katastrof", členom 7 odborných spoločností a 3 medzinárodných spoločností, zástupcom Slovenska v EBA, a členom pracovnej skupiny pre prevenciu pri Medzinárodnej organizácii medicíny katastrof so sídlom v Ženeve.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ján Babík CSc. ukončil štúdium na Lekárskej Fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach v roku 1970. Krátko po promóciách, v roku 1972, sa ako chirurg zamestnal v Centre pre liečbu popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. V roku 1990 obhájil vedeckú ašpirantúru v odbore chirurgia prácou na tému: "Hromadné termické úrazy - probit analýza". V roku 1993 sa stal primárom 1. súkromnej nemocnice, Nemocnice Košice-Šaca, ktorá dnes poskytuje svoje služby viac ako 100 000 obyvateľom Košíc a okolia. V roku 1997 sa stal prednostom kliniky popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Nemocnici Košice-Šaca. Na tomto mieste ho neskôr vystriedal kolega MUDr. Peter Lengyel PhD. MUDr. Babík dnes už na klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie pôsobí len ako lekár.

Od roku 1987 taktiež pôsobí ako externý učiteľ na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika.

MUDr. Babík je spoluautorom knihy "Hromadné neštastia - medicína katastrof", ktorá vyšla v roku 1997. Je iniciátorom vzniku odbornej spoločnosti Urgentnej medicíny a medicíny katastrof na Slovensku. Je členom 7 odborných spoločností, 3 medzinárodných spoločností, a národným zástupcom Slovenskej republiky v EBA (European Burns Association - Európska popáleninové spoločnosť) a členom pracovnej skupiny pre prevenciu pri Medzinárodnej organizácii medicíny katastrof so sídlom v Ženeve. Je tiež pravidelným účastníkom mnohých kongresov, prednášok a konferencií na tému liečenia popálenín, rekonštrukčnej chirurgie a medicíny katastrof.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Facelift, SMAS facelifting
Korekcia jaziev
Liposukcia
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
   Augmentácia prsníkov s mastopexiou
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Operácia asymetrie prsníkov
Operácia nosa (Rhinoplastika)
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)
Operácia uší (Otoplastika)
Výmena implantátu
Vybratie implantátu
Zmenšenie prsníkov
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Plastická chirurgia Košice
Adresa
Lúčna 57
040 15 Košice
Šaca
Slovenská republika