MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio

MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Ľudové námestie 6, Bratislava, Bratislavský kraj
MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio
MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio
Žiadne recenzie

Informácie

Profil štúdia

Cieľom nášho laserového wellness štúdia je pomôcť Vám získať Vami vytúženú postavu. Uvedomujeme si, že ide o veľmi diskrétnu záležitosť, a preto sme všetko prispôsobili tomu, aby mal náš klient maximálny pocit súkromia a profesionálnu starostlivosť.

Pri vstupe do nášho laserového wellness štúdia sa Vám rozbuši srdce a zatúžite využiť všetky naše služby, ktoré budú hýčkať a rozmaznávať celé vaše telo a vytvárať krásnu postavu Vašich snov. Služby, ktoré klientom ponúkame, sú zamerané nielen na telo, ale tiež na dušu. Je pre nás nesmierne dôležité vytvárať vzájomnú rovnováhu oblasti fyzickej a psychickej.

Klienti využívajú ojedinelú a výnimočnú kombináciu nášho špičkového vybavenia: UltraContour 2 generácie, NewLife B.E.A.M a laser firmy LightSheer. Technológia týchto najmodernejších prístrojov je bezpečná a výsledky ich užívania takmer ihneď viditeľné.

Príjemné prostredie, vysoko preškolený personál a úžasný výhľad na Bratislavu spolu so šálkou dobrého čaju Vám iste vykúzli úsmev na duši a naladí celú myseľ len do pohodových tónov.

Cieľom nášho laserového wellness štúdia je pomôcť vám získať vami vytúženú postavu. Uvedomujeme si, že ide o veľmi diskrétnu záležitosť, a preto sme všetko prispôsobili tomu, aby mal náš klient maximálny pocit súkromia a profesionálnu starostlivosť.

Pri vstupe do nášho laserového wellness štúdia sa Vám rozbúši srdce a zatúžite využiť všetky naše služby, ktoré budú hýčkať a rozmaznávať celé vaše telo a vytvárať krásnu postavu vašich snov. Služby, ktoré klientom ponúkame sú zamerané nielen na telo, ale tiež na dušu. Je pre nás nesmierne dôležité vytvárať vzájomnú rovnováhu nielen v oblasti fyzickej, ale aj psychickej.

Srdcom nášho wellness centra je profesionálny tím lekárov a ďalších odborníkov z oblasti estetiky, ktorí pri svojej práci využívajú najmodernejšie liečebné metódy a špičkové, celosvetovo uznávané technológie.

Vrátane ľudského a ústretového prístupu klienti ocenia ojedinelú a výnimočnú kombináciu nášho špičkového vybavenia: UltraContour 2 generácie, NewLife B.E.A.M a laser firmy LightSheer. Technológia týchto najmodernejších prístrojov je bezpečná a výsledky ich užívania takmer ihneď viditeľné.

UltraContour 2 je prístroj využívaný pri neinvazívnej liečbe liposukcie, teda odbúraniu prebytočného tuku na rôznych častiach tela, najčastejšie z brucha, stehien a bokov. Ultracontour dokáže svojim pôsobením deštruovať tukové bunky, pričom vnútorný tuk sa vyleje do medzibunkového priestoru. Tam dochádza za pomoci metabolických procesov k jeho spracovaniu a následnému vylúčeniu z tela. Celé vyšetrenie trvá približne 60 minút a je úplne bezbolestné. Navyše pacientky vidia výsledky už bezprostredne po vyšetrení. Pre lepší účinok sa však odporúča zákrok min. 3-krát zopakovať v dvojtýždňových intervaloch.

Príjemné prostredie, vysoko vyškolený personál a úžasný výhľad na Bratislavu spolu so šálkou dobrého čaju vám vykúzli úsmev na duši a naladí celú myseľ len do pohodových tónov.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.