MUDr. Eduard Král

MUDr. Eduard Král

(1 Recenzia) ·0% odporúča
Ohodnotiť
Školská 6, Piešťany, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Eduard Král
MUDr. Eduard Král
(1 Recenzia) ·0% odporúča

Informácie

  • 909 návštev profilu

Chironax Medicentrum s.r.o. od roku 1999 poskytuje služby v korektívnej dermatológii , plastickej chirurgii a chirurgii.CHIRONAX Medicentrum sa zameriava najmä na zákroky plastickej chirurgie, ktoré vykonáva MUDr. Vladimír Zachar, plastický chirurg s bohatými zahraničnými skúsenosťami, tak z Rakúska, Nemecka, ako aj z Brazílie, Čile a ďalších krajín.

Dermatologickým zákrokom sa v centre venuje MUDr. Lýdia Verešová.Je držiteľkou certifikátu z dermatoskopie a svojou dlhoročnou praxou v dermatológii poskytuje bezpečný postup liečby. Pracuje so špičkovým digitálnym robotickým dermatoskopom FOTOFINDER, s ktorým vyhodnocuje znamienka a kožné prejavy na základe najnovších dermatologických poznatkov. Uvedený postup archivuje predchádzajúce vyšetrenie a porovnáva zmeny znamienok s novým scanom znamienok. Vyhodnocuje zmeny a tým poskytuje informáciu dermatológovy o vývoji znamienok. Touto cestou sa zachytené zmeny posúdia a dávajú predpoklad k zachyteniu nepriaznivého vývoja znamienok a včasnému nasadenie liečby alebo odstránenia znamienka.

CHIRONAX Medicentrum sa špecializuje na zákroky estetickej chirurgie a dermatológie, ako odstraňovanie neestetických kožných výrastkov, materských znamienok a bradavíc. Tie po dôkladnom vyšetrení za pomoci digitálneho dermatoskopu určí čo najúčinnejší spôsob odstránenia. Výhodou ich odstránenia prostredníctvom lasera je nielen rýchlejší proces hojenia, ale aj absencia akýchkoľvek jaziev, ktoré po chirurgickom odstránení zostávajú.

Ďalším z rady zákrokov je odstraňovanie malých cievok na dolných končatinách, ktoré sú viditeľné už voľným okom. Pri tomto zákroku sa tiež využíva s laser, ktorý je vysoko účinný a bezbolestný. Pre maximálny efekt sa odporúča zákrok niekoľkokrát zopakovať s odstupom minimálne 4-týždňov.

V ponuke našich služieb je aj aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyaluronovej, injekčné implantáty, ošetrnie plazmou, dermoabrazia pokožky a neustále poskytujeme ďalšie nové metódy v koretívnej dermatológii.

Na formovanie postavy ponúkame našim klientov veľmi efektívny spôsob LPG. Je to prístroj ošetrujúci rôzne partie tela rozbíjaním a odbúravaním tukových vrstiev na rôznych častiach tváre a tela.

Ambulancie Chironax Medicentrum sa nachádzajú na ul. Školská 2034/6 v Piešťanoch.

Certifikáty

  • Chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 7

Obrázky (4)

Požiadajte MUDr. Eduard Král o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!