Jazvy po mastopexi

livka
6. 10. 2011 · Posledná odpoveď: 24. 10. 2011

dobry den trapia ma moje nepekne ovisnute prsia ich velkost je E chcela by som podstupit mastopexiu podvihnut ich len sa bojim ze jazvy po operacii budu esteticky narusat celkovy vzhlad prsnikov.dakujem za odpoved

Reklama

odpovedí (5)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
Bratislava . 24. 10. 2011
Pekny den, objednajte sa k nasej lekarke na konzultaciu na a dohodneme si dalsi postup. Vhodne je zbrusenie frakcnym laserom MiXto.
S pozdravom Esthetic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 9. 10. 2011
Dobrý deň prajem,
ak naozaj túžite mať krásne prsia, tak si dohodnite osobnú konzultáciu s plastickým chirurgom. Odpovede na Vaše otázky si vyžadujú dostatok času a je nereálne si myslieť, že ich získate všetky touto cestou. Len osobná konzultácia Vám môže priniesť efekt a posunúť Vás ďalej.
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 7. 10. 2011
Mila Livka,
Podla toho, co pisete, pri velkosti Vasich prsnikov bude zrejme nutna i parcialna redukcia, kedze cista mastopexia prinesie len docasny efekt. Velke tazke prsia budu zredukovanu kozu dalej expandovat a okrem dalsej ptozy mate vacsiu sancu dostat striae a atrofiu. Preto otazkou do diskusie nie su len jazvy ale najma sposob operacie.
Jazvy su vzdy cirkularne v oblasti dvorca a vertikalne nadol a ich napadnost je cisto individualna.
Optimalna je osobna konzultacia kde sa dozviete vsetko.
S pozdravom,
Dr. Jo Skulavik
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 7. 10. 2011
Dobrý deň prajem,
Vyriešime to takto. Otvorte si google, napíšte ´´ mastopexy ´´ do vyhľadávača a v ľavom hornom rohu zvoľte ´´ obrázky ´´. A musia sa Vám zobraziť fotky v obrovskom množstve. Ak nie, tak text, ktorý som Vám poslal v poslednom príspevku skopírujete do do riadku, kde zadávate adresy a musí to fungovať. Ja som to teraz vyskúšal a funguje to.
S pozdravom a prianím pekného dňa
MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 6. 10. 2011
Dobrý deň,
Odporúčam Vám ísť na stránku

Nájdete obrovské množstvo fotiek pred a po zákroku - mastopexii, s detailami jaziev, či už čerstvo po operácii alebo po vyzretí jazvy, to znamená s odstupom času ( 6 mesiacov - 2 roky). Pozrite si to, nájdite prsia, ktoré najviac zodpovedajú Vašim a zvážte ďalší postup. To posledne rozhodnutie ale budete musieť urobiť Vy sama.
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi