Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

20. 4. 2020 · Aktualizácia: 5. 10. 2023

Modelácia bez implantátov

Stojí to za to
126543

Hodnotenie Natallynun:

Modelácia bez implantátov

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Fedelešovi za úžasnú prácu. Som veľmi spokojná. Neverila by som,že moje prsia môžu vyzerať tak dobre aj bez implantátov. Pán doktor ma zlaté ruky ?. Taktiež som bola veľmi spokojná s pani sestričkou, ktorá sa o mňa po operácii starala. Fotografie sú cca 2 mesiace po zákroku.

13

Komentárov (13)

Ďakujem veľmi pekne za recenziu a tešim sa s Vami.
Odpovedať
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, že či je možné aj na Slovensku zohnať šicí materiál tzv.,, zadrhavací", ktorý zabraňuje roztiahnutiu jaziev u väčších pŕs. Mala by som totiž záujem o zmensenie areol (len rez okolo dvorca), nakoľko som tento zákrok podstúpila dva krát a mám to hrozné. Nikto mi však nepovedal, že je možnosť aj nosiť pooperačné silikónové naplaste špeciálne na areoly, ktoré redukujú jazvy. Videla som reálne fotky žien s väčšími prsiami a výsledky su úžasné. Som zúfalá. Posielam foto. Ďakujem vopred za odpoveď.
Odpovedať
Dobrý deň, pravdepodobne bol použitý vstrebatelný šicí materiál, čo nie je ideálne.Následné používanie silikónových náplastí v kombinácií so silikónovým gélom je prospešné. Či je dostatok tkaniva na ďalšiu chirurgickú korekciu , alebo použiť na jazvu napr. laser neviem z fotografie posúdiť.
S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň. Citlivosť prsníkov a bradaviek máte ok ? Ja som tiež po modelacii a ešte ich nemám úplne citlivé. Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň,na pravom prsníku už aj áno a ľavý tak pomenej. Myslím,že tá citlivosť sa časom vráti.
Odpovedať
Ja som 5 mesiacov po operácii a mám s tým ešte problém. V máji idem na kontrolu tak uvidím čo povie lekar.
Odpovedať
Waaaaau odpadla som???krasa?
Odpovedať
Ahoj na tej fotke si určite ty?, lebo máš tetovanie úplne inde než na tej prvej foto
Odpovedať
Ak je to tak tak sú krásne
Odpovedať
Waaw.. Krásna práca, krásne prsia.. Tiež zvažujem korekciu prsníkov, je veľa dobrých recenzií ale práve fotky mi pomáhajú pri rozhodovaní, ktorú kliniku a doktora vybrať. Vaše nové prsia sú naozaj veľmi pekne a moja predstava o mojich je podobná (samozrejme bude sa líšiť, keďže každá žena je proporčne iná).. Ďakujem že ste uverejnili svoje fotečky, pomáha mi to rozhodnúť sa... ?
Odpovedať
Krásne. Tiež zvažujem operáciu, pretože už po prvom synovi mám ovisnute prsia a o chvíľu sa mi narodí druhý, tak už ani nemyslím na to aká pohroma to bude a tiež by som nerada implantáty lebo i tak sú dosť veľké (75/j) Zatiaľ najkrajšie aké som po operacii videla. Môžem sa opýtať na cenu?
Odpovedať
Koľko vás to celkovo vyšlo, vyzerá to skvelo.
Odpovedať
Dobry den a mate aj implantaty ? A kolko ste uz po operacii
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.