Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Július Urban? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Július Urban

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktor MUDr. Július Urban pomáha pacientom, ktorých trápia mimické vrásky, ochabnutá, starnúca pokožka, migréna, poruchy spánku či dokonca celulitída na stehnách a bokoch. Na jej liečbu používa špeciálny prístroj LPG, ktorý sa skladá  z hlavice schopnej vytvoriť kožný záhyb, ktorý je masírovaný prostredníctvom valčekov, vďaka čomu dokáže účinne pôsobiť na podkožné tkanivo. Následne dochádza nielen k odbúravaniu tukov, ale aj odstráneniu odpadových látok z organizmu, lepšej výmene tekutín v medzibunkovom priestore a detoxikácii celého tela.

MUDr. Júliusa Urbana navštevujú aj pacienti, ktorí majú problémy s ochabnutou, ovísajúcou kožou na krku, lícach, prípadne v blízkosti očí a sánky. Prostredníctvom metódy APTOS lekár nadvihne podkožné tkanivo a následne ho dotvaruje do želaného stavu, pričom využíva APTOS nite obsahujúce malé podkožné zúbky, ktoré slúžia na zachytenie, podporu a nadvihnutie podkožného tkaniva. Klientovi je pred zákrokom podané lokálne anestetikum, pričom v porovnaní s tradičnými metódami faceliftingu je doba rekonvalescencie pri tomto zákroku podstatne kratšia.

Naša ordinácia/klinika

Niobé – medicínske centrum estetickej a korektívnej dermatológie vzniklo v roku 2008. Pomáha pacientom, ktorých trápia mimické vrásky, ochabnutá, starnúca pokožka, migréna, poruchy spánku či dokonca celulitída na stehnách a bokoch. Na jej liečbu sa využíva špeciálny prístroj LPG. Skladá sa z hlavice schopnej vytvoriť kožný záhyb, ktorý je masírovaný prostredníctvom valčekov, vďaka čomu dokáže účinne pôsobiť na podkožné tkanivo. Následne dochádza nielen k odbúravaniu tukov, ale aj odstráneniu odpadových látok z organizmu, lepšej výmene tekutín v medzibunkovom priestore a detoxikácii celého tela.

Vzdelanie a prax

Estetický dermatológ MUDr. Július Urban je zakladateľom medicínskeho centra Niobé. Je držiteľom dvoch atestácií. V prvej atestácii sa zameral na dermatovenerológiu a v druhej zas svoju pozornosť upriamil na oblasť všeobecného lekárstva. Potvrdením vysokej odbornosti MUDr. Júliusa Urbana je pomerne bohatá zbierka certifikátov z rôznych kurzov a školení, kde sa vzdelával v liftingu prostredníctvom Aptos nití, aplikácii botulotoxínu, omladzovaní vlastnou krvou, aplikácii kolagénu a iných.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Injekčné výplne Od 50 €
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit) Od 600 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) Od 250 €
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 250 €
Liečba kŕčových žíl varixov
   Sklerotizácia varixov Od 14 €
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 50 €
Operácia pier (Augmentácia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Záhorácka 5477/15A
Vchod zozadu
901 01 Malacky
Slovenská republika