MUDr. Ivana Baltová

MUDr. Ivana Baltová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Bratislavská 281/4, Žilina, Žilinský kraj
MUDr. Ivana Baltová
MUDr. Ivana Baltová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Ivana Baltová, dermatologička sa vo svojej práci špecializuje prevažne na estetické zákroky, odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc.

V roku 2010 ukončila vysokoškolské štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde v priebehu rokov 2016 a 2017 vykonávala prácu vysokoškolského učiteľa mimo pracovného pomeru. Aktuálne je súčasťou tímu profesionálov estetickej kliniky DermaPoint, ktorá svojim klientom poskytuje to najlepšie z estetickej dermatológie.

Súkromná estetická klinka DermaPoint vznikla v roku 2004 pod vedením MUDr. Márie Petrášovej. Ponúka zákroky v oblasti estetickej, laserovej medicíny a dermatochirurgie. Odborníkom z kliniky DermaPoint dôverujú stovky klientov, vrátane speváčky Celest Buckingham pochvaľujúcej si najmä laserovú epiláciu. Tá sa vykonáva s použitím najkvalitnejšieho alexandritového lasera Candela GentleLase, pričom počas jedného vyšetrenia dochádza k úplnému odstráneniu až 80% nežiadúcich chĺpkov, omladeniu pokožky a uzatvoreniu pórov.

MUDr. Ivana Baltová preukazuje svoju odbornosť pri laserových zákrokoch a problémoch s akné. V roku 2016 si prevzala z rúk spoločnosti BP Medical vysoko efektívny CO₂ frakčný laser MicroSys, ktorý sa využíva tak na odstránenie vrások, ako aj ošetrenie jaziev a redukciu strií.

Omladenie pleti patrí k obľúbeným ambulantným zákrokom v lokálnej anestéze trvajúcim 30 – 60 minút. Realizuje sa pomocou frakčného CO lasera, ktorého laserový lúč prehrieva tkanivo nielen na povrchu, ale aj hlboko pod povrchom. Na tomto mieste následne dochádza k vzniku nového kolagénu s vysokou pružnosťou a naopak remodelácii starého kolagénu. Výsledok je dlhodobý, viditeľný už po 10 – 14 dňoch v podobe krásnej o niekoľko rokov mladšej pleti.

Dermatologičku MUDr. Ivanu Baltovú nájdete na adrese súkromnej kliniky estetickej a laserovej medicíny DermaPoint v Žiline, ul. Za plavárňou 3937/1, 010 08 Žilina.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.