Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ivana Baltová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ivana Baltová

Motto:

Špičkové vybavenie, priateľský prístup a tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, presne to charakterizuje kliniku estetickej medicíny DermaPoint so sídlom v Žiline.

Uvítanie

MUDr. Ivana Baltová, dermatologička sa vo svojej práci špecializuje prevažne na estetické zákroky, odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc.

V roku 2010 ukončila vysokoškolské štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde v priebehu rokov 2016 a 2017 vykonávala prácu vysokoškolského učiteľa mimo pracovného pomeru. Aktuálne je súčasťou tímu profesionálov estetickej kliniky DermaPoint, ktorá svojim klientom poskytuje to najlepšie z estetickej dermatológie.

Súkromná estetická klinka DermaPoint vznikla v roku 2004 pod vedením MUDr. Márie Petrášovej. Ponúka zákroky v oblasti estetickej, laserovej medicíny a dermatochirurgie. Odborníkom z kliniky DermaPoint dôverujú stovky klientov, vrátane speváčky Celest Buckingham pochvaľujúcej si najmä laserovú epiláciu. Tá sa vykonáva s použitím najkvalitnejšieho alexandritového lasera Candela GentleLase, pričom počas jedného vyšetrenia dochádza k úplnému odstráneniu až 80% nežiadúcich chĺpkov, omladeniu pokožky a uzatvoreniu pórov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ivana Baltová preukazuje svoju odbornosť pri laserových zákrokoch a problémoch s akné. V roku 2016 si prevzala z rúk spoločnosti BP Medical vysoko efektívny CO₂ frakčný laser MicroSys, ktorý sa využíva tak na odstránenie vrások, ako aj ošetrenie jaziev a redukciu strií.

Omladenie pleti patrí k obľúbeným ambulantným zákrokom v lokálnej anestéze trvajúcim 30 – 60 minút. Realizuje sa pomocou frakčného CO lasera, ktorého laserový lúč prehrieva tkanivo nielen na povrchu, ale aj hlboko pod povrchom. Na tomto mieste následne dochádza k vzniku nového kolagénu s vysokou pružnosťou a naopak remodelácii starého kolagénu. Výsledok je dlhodobý, viditeľný už po 10 – 14 dňoch v podobe krásnej o niekoľko rokov mladšej pleti.

Naša ordinácia/klinika

Dermatologičku MUDr. Ivanu Baltovú nájdete na adrese súkromnej kliniky estetickej a laserovej medicíny DermaPoint v Žiline, ul. Za plavárňou 3937/1, 010 08 Žilina.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Digitálny dermatoskop Od 10 €
Injekčné výplne Od 150 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 150 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov Od 15 €
Laserové zákroky estetickej dermatológie Od 10 €
   Laserové odstránenie kožných výrastkov Od 30 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 30 €
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia) Od 150 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Madačova 1A
2. poschodie - možnost využíť výťah, nutnosť prekonať 6 schodov
034 01 Ružomberok
Slovenská republika