MUDr. Tatiana Hudáková

MUDr. Tatiana Hudáková

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
MUDr. Tatiana Hudáková
MUDr. Tatiana Hudáková
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Doktorka MUDr. Tatiana Hudáková je dermatologička pracujúca na ENVY klinike estetickej medicíny v Košiciach. Patrí medzi najvyhľadávanejších dermatológov na východnom Slovensku. Svojou odbornou činnosťou sa sústredí na problémy pokožky tváre a tela. Pani doktorka neustále rozširuje svoje znalosti tak, aby svojim klientom ponúkala neustále tie najlepšie a najmodernejšie postupy pri ošetreniach pokožky tváre a tela.

Medzi zákroky, ktoré môžete u doktorky MUDr. Tatiany Hudákovej podstúpiť patria operácie pier, aplikácie injekčných výplní, chemický peeling, niťový lifting alebo laserové ošetrenie pokožky. Práve moderná a progresívna metóda ošetrenia pokožky laserom, patrí medzi najvyhľadávanejšie úkony. Ide o bezbolestnú metódu, vďaka ktorej sa môžete zbaviť nežiadúcich znamienok, bradavíc, lišaji alebo iných kožných derivátov. Táto metóda si nevyžaduje žiadne rezné rany, a preto je pacient ošetrený rýchlo, bezbolestne a bez nutnosti dlhej rekonvalescencie či pobytu v nemocnici.

Tím tvorí odborný personál a lekári s niekoľkoročnými skúsenosťami vo svojom odbore: MUDr. Zuzana Kožuchová – dermatovenerologička a korektívna dermatologička, MUDr. Tatiana Hudáková – dermatovenerologička, MUDr. Mahdi Nasab- plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo a tukový transfer, MUDr. Daniela Balcová - špecialista v odbore vnútorné lekárstvo a niekoľko ďalších externých spolupracovníkov. Celý tím sa neustále vzdeláva, o čom svedčí aj účasť na mnohých školeniach a významných medzinárodných kongresoch. Zároveň sú sledované trendy a najnovšie lekárske a estetické postupy, ktoré sa následne uplatňujú v praxi.

Klinika ENVY sa môže pochváliť exkluzívnymi, modernými priestormi, ktoré klientom poskytujú maximálny komfort a hlavne príjemný pocit. Centrála kliniky v Košiciach sa nachádza v širšom centre Košíc, na dvoch poschodiach s rozlohou 600m2. V roku 2014 pribudla nová komfortná lôžková časť oddelenia plastickej a jednodňovej chirurgie a tiež nové oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (1)

Odstranenie vrasky hnevu

Uz niekolkokrat som navstivila Envy kliniku v Kosiciach, konkretne MUDr. Tanicku Hudakovu, s ktorou som maximalne spokojna za jej pristup a jej profesionalitu. Je to jedna uzasna, skvela a mila osoba, velmi sikovna PANI doktorka so zmyslom pre...

Čítať ďalej

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.