Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Klinika SPINN? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Klinika SPINN

Motto:

Špičková súkromná klinika so sídlom v Ružomberku.

Uvítanie

Súkromná klinika SPINN pod taktovkou spoločnosti SPINN s.r.o. vznikla ešte v roku 2000, kedy však fungovala ako odborné pracovisko zamerané na meranie hustoty kostnej hmoty. O pár rokov neskôr sa spoločnosť zmenila na zdravotnícke zariadenie, ktorého základ tvorilo Centrum diagnostických metód s bohatým vybavením, vrátane špeciálnych technológií určených na magnetickú rezonanciu. Zariadenie každým rokom napredovalo, čoho dôkazom bolo aj zriadenie špičkového očného laserového centra, ktoré svojimi službami pomohlo viac ako 10-tisícom pacientom.

Postupne, v priebehu rokov sa SPINN Clinic neustále rozširovala nielen o nové technológie, ale aj špeciálne ambulancie, konkrétne oftalmologickú, ortopedickú, neurologickú či sonografickú. V roku 2015 získala prívlastok prvého špecializovaného zariadenia, v ktorom sa realizuje temporomandibulárne vyšetrenie kĺbov s použitím prístroja určeného na magnetickú rezonanciu. Vzhľadom na veľký záujem pacientov o služby SPINN Clinic v zariadení pribudli v roku 2016 nové ambulancie a to: dermatovenerológie, pediatrie, diabetológie, endokrinológie a taktiež aj pracovisko zamerané na poruchy látkovej premeny.

Okrem nových, luxusných a rozsiahlych priestoroch, kde majú možnosť pacienti využiť všetky služby pod jednou strechou sa od roku 2019 môže klinika pochváliť špeciálnym prístrojom umožňujúcim CT vyšetrenia a špičkovo vybaveným pracoviskom nukleárnej medicíny.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Špecifickou súčasťou SPINN Clinic je ambulancia lekárskej kozmetiky, ktorá sa prioritne zameriava na správnu diagnostiku materských znamienok za pomoci dermatoskopu s celotelovou funkciou. K jej ďalším činnostiam však patrí aj trvalá depilácia laserom, prípadne aplikácia rôznych výplní.

Skutočne nadštandardné vybavenie v kombinácii s erudovanými odborníkmi na jednotlivých pracoviskách a kvalifikovanými zdravotnými sestrami patrí SPINN Clinic medzi TOP zariadenia, ktoré sa smelo môžu porovnávať so zahraničnými klinikami identického zamerania.

 

Naša klinika

SPINN Clinic sa nachádza v Ružomberku na ul. Plavisko 7 a je k dispozícii pacientom od 8:00 do 15:00. Objednať na vyšetrenie sa pacienti môžu telefonicky alebo vyplnením krátkeho online formulára na oficiálnej stránke kliniky.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Digitálny dermatoskop Od 10 €
Injekčné výplne Od 150 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 150 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov Od 15 €
Laserové zákroky estetickej dermatológie Od 10 €
   Laserové odstránenie kožných výrastkov Od 30 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 30 €
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia) Od 150 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Madačova 1A
2. poschodie - možnost využíť výťah, nutnosť prekonať 6 schodov
034 01 Ružomberok
Slovenská republika