Drakula terapia- omladenie vlastnou krvou- jazvy po akné-začervenaná pleť

Nicol983237
Nicol983237
27. 12. 2020 · Posledná odpoveď: 8. 2. 2021

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať či by sa týmto zákrokom dali vyriešiť aj jazvy po akné a začervenaná pleť. Podstúpila som aj laser 4krat ale velmi to nepomohlo..

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Lučenec . 8. 2. 2021
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň
Drakuloterapia samotná problém s akné aj začervenaním samotný problém nerieši. Uškodiť vám to určite neuškodí. Je potrebné ju kombinovať ju aj s inými zákrokmi. Na akné by som odporučila napr. PRX T33, resurfacing, mezoterapiu......, čo sa týka začaervenania, predpokladám, že máte začínajúcu rozaceu a tam by som začala používať kozmetické prípravky určené na tento typ problému.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Žiadne recenzie
11. 1. 2021
Dobrý deň,
plazmalifting, alebo omladenie vlastnou plazmou, pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhľadenie vrások a výrazných znakov starnutia či veľmi povolenej pleti. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch. Zákrok ako taký je v tomto prípade bezbolestný, pretože na oblasť vpichu je vopred nanesená anestetická masť.

S pozdravom
MUDr. Kitti Máčadiová
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rádiofrekvencia
Žiadne odpovede
Mikrodermabrázia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi