Ako "žiť" po augmentácií?

Viktoria
26. 10. 2009 · Posledná odpoveď: 7. 12. 2009

Dobrý deň. Rada by som vedieť ako je to so spaním po augmentácií. Som po zákroku dva týždne. Zatiaľ spím len na chrbte, ale kedy si budem môcť aspoň na chvíľu poležať aj na boku? Nerada by som niečo pokazila, tak váham. A ako je to s nosením podprsenky s kostnicami (samozrejme po tých 6tich týždňoch)? Smú sa nosiť, nedeformujú silikón?A aké krémy, či nejaké silikónove náspaste sú vhodné na dobré? Ďakujem.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 27. 10. 2009
Najlepšia odpoveď
Dobry den. Moje pacientky mozu nosit elasticku podprsenku s okosticou po 3 tyzdnoch od dna operacie, ale v original kompresivnej podprsenke spavaju do 1,5 mesiaca od operacie, vtedy mozu zacat nosit pozvolna pripadne pusapky a po 1,5 mesiaci mozu spavat aj na bruchu. Pripustam, ze sme Vam velmi nepomohli. Tymto chcem povedat, ze toto neznamená, ze moj nazor je lepsi a Dr.Dziubanov horsi.Kazdy lekar vzhladom na svoje skusenosti dava dalsie pokyny svojim pacientkam. Takze chcem povedat to, ze s takymito otazkami, je nutne sa riadit pokynmi Vasho operatera, aby Vam nic potom nevycital. S pozdravom Dr. Cerven.
Medestic
Medestic
Žiadne recenzie
27. 10. 2009
Vazena Viktoria,

ja dovolujem lezat na boku svojim pacientkam az po dvoch mesiacoch a podprsenku s kosticami az po siestich mesiacoch.

Prajem pekny den

MUDr. Martin Dziuban
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Odstránenie jaziev laserom
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 3. 2022
Kyselina hyalurónová
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 7. 2014
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 3. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2019
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 7. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 11. 2011
Laserové odstránenie rozšírených žiliek
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 2. 2016
Abdominoplastika
11 odpovedí, najnovšia odpoveď: 8. 8. 2013
Plazma terapia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi