Argumentácia prsných implantátov 2krát a väčšie problémy

AdrikaK
AdrikaK
15. 1. 2022 · Posledná odpoveď: 10. 2. 2022

Dobrý deň prajem všetkým , ktorí sú ochotní si prečítať môj príbeh. V roku 2017 som podstúpila argumentáciu prsníkov, samozrejme ako každej žene, ktorá túži a odhodlá sa na takýto zákrok tak verí ,že sa rozhodla správne a všetko bude v poriadku . Po cca niekoľkých mesiacoch nastali komplikácie s tým že som mala veľkú asymetriu , pán doktor sa rozhodol vyplniť mi prsia ( po dohode so mnou ) väčšími implantátmi . Bola som aj rada , pretože tie pred tým boli o niečo menšie ako som si predstavovala . Keď opuch zmizne , prišla sú o niečo menšie . Tak na jednej strane som mu bola vďačná . Teraz sú to od druhej operácie cca 3 roky , mam viditeľne a silné zvrásnenie implantátov,sa bojím pozerať do zrkadla . Tým , že som chudá chápem ale takto to vyzerať nemôže . Z vnútornej ako aj z vonkajšej strany , je to veľmi škaredé a prsia mam pocit ze sa deformujú . Zo spodnej časti som si nahmatala ako keby ( keď naplnite mikrotenovy sáčok vodou ) tak rožtek spodku toho sáčku . Neviem to presne popísať ale je to viditeľne . Opäť mam asymetriu a keď sa pozriem do zrkadla tak ako keby je dopadnutý prsný implantat a je tam len tak voľne uložený . Nechápem . A najviac mam strach , ako ležím tak po posadeni sa alebo postavení mam veľkú hrču na vnútornej hornej časti implantátu . Neviem čo to je . Cca 10-15 minút musím čakať a potom to zmizne . Bola som už na MRI , povedali ze implantáty sú v poriadku ale ze doktor nepoužil správny implantát . Ešte pôjdem na sonografiu a uvidim čo ďalej . Budem kontaktovať doktora , čo ma operoval. Prosím aký postup mi odporúčate ? Som z toho nešťastná , komplikácie ktoré nemuseli byť,nežijem na Slovenku som mimo EU. Plánujem február , marec prísť na SK a začať to riešiť . Ďakujem za akúkoľvek spätnú väzbu , radu , pomoc . S pozdravom

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Najlepšia odpoveď
Odporúčam určite kontaktovať svojho operatera. Váš problém však zaiste súvisí aj s tým, ako ste uviedla že ste veľmi tenká. S pozdravom Dr. Zabavnikova
WhatsApp
Dobrý deň,
súhlasím, kontaktujte svojho lekára.

S pozdravom
MUDr. Peter Žiak, PhD.
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 6. 12. 2017
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 10. 2010
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2018
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 3. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2017
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 8. 2017
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 3. 2023
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 1. 2023

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi