MUDr. Alena Pallová

MUDr. Alena Pallová

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Hollého 5292/4, Pezinok, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Alena Pallová
MUDr. Alena Pallová
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 1179 návštev profilu

V roku 2005 úspešne ukončila vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave.

Počas štúdia absolvovala stáže na rôznych oddeleniach, od chirurgie až po gynekológiu, pediatriu, ARO či dermatológiu. Ďalšie cenné skúsenosti a zmysel pre detail pri jednotlivých zákrokoch plastickej chirurgie získala počas stáže na Klinike plastickej chirurgie v Main Hospital Kansas City, kde spolupracovala so špičkovými odborníkmi z tejto oblasti.

Láska ku kráse, estetike a chuť pomáhať zaviali MUDr. Alenu Pallovú k odboru dermatovenerológie, z ktorej následne získala aj medzinárodnú atestačnú skúšku. V roku 2005 absolvovala postgraduálne štúdium na I. Dermatologickej klinike v Bratislave a získala titul PhD.

MUDr. Alena Pallová je členkou viacerých lekárskych spoločností a každoročne sa zúčastňuje domácich, ale i medzinárodných kongresov.

Pamätným rokom v kariére MUDr. Aleny Pallovej bude rozhodne rok 2009, kedy s veľkým nadšením a odhodlaním otvorila Inštitút estetickej medicíny IEM. V súčasnosti sa môže pochváliť tisícami spokojných klientov a klientok, ktoré tu vďaka šikovným rukám odborníkov opätovne nadobudli duševnú rovnováhu a sebadôveru.

V súčasnosti patrí IEM k najprestížnejším klinikám na Slovensku ponúkajúcim svojim klientom kompletný servis nielen v oblasti zdravia, ale aj krásy.

MUDr. Alena Pallová sa spolu s ďalšími odborníkmi venuje korektívnej, laserovej dermatológii, plastickej chirurgii a redukcii hmotnosti. Súčasťou inštitútu IEM je aj beauty salón, kaderníctvo, kozmetika, nechtový dizajn či medical spa, kde si klienti môžu po náročnom dni oddýchnuť a dokonale zrelaxovať.

Vrátane vyššie spomínaných služieb sa taktiež špecializuje na Ultherapie, pričom v rokoch 2014 a 2015 získala ocenenie Ulthera Award za najlepšieho poskytovateľa tejto terapie na Slovensku.

Ultherapia predstavuje nechirurgický lifting tváre s cieľom dosiahnuť jej omladenie, vypnutie a spevnenie. O zázračných výsledkoch Ultherapie sa na klinike IEM presvedčilo aj niekoľko známych osobností ako herečka Miška Čobejová, modelka Lucia Senášiová či módny návrhár Lukáš Kimlička.

MUDr. Alena Pallová ponúka svoje služby v Inštitúte estetickej medicíne IEM, ktorý sa nachádza na Hollého č.4, v Pezinku.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Aplikácia preparátov kyseliny hyaluronovej, Dr. Pallová, Pezinok - veľmi šikovná pani doktorka

Požiadajte: MUDr. Alena Pallová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (8)

Kliniky

Inštitút estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny

Požiadajte: MUDr. Alena Pallová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!