MUDr. Marianna Zábavníková PhD.

MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium

(62 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Zborovská 7, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 7 hodín
Pracovná doba: 08:00:00-16:00:00
WhatsApp
MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium
(62 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 15880 návštev profilu

MUDr. Marianna Zábavníková úspešne ukončila vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo a z rúk rektora si na slávnostnej promócii prevzala diplom potvrdzujúci jej titul MUDr. Po ukončení štúdia si spomedzi jednotlivých medicínskych oblastí vybrala plastickú chirurgiu, ktorej sa v rámci svojej profesijnej kariéry venuje dodnes.

Z jej pracovných úspechov nám nedá nespomenúť funkciu primárky na Klinike plastickej, rekonštrukčnej chirurgie UN L. Pasteura v Košiciach. Vďaka svojej odbornosti, zanieteniu a ľudskému prístupu si získala dôveru nielen pacientov, ale aj ďalšieho zdravotníckeho personálu. Po 7 rokoch sa z postu primárky dostala na tejto klinike na pozíciu prednostky.

Samozrejme popri práci nezabúda ani na vzdelávanie a rozširovanie kvalifikácie, čo pokladá u lekárov za nevyhnutnosť. Vzhľadom na to absolvovala niekoľko špecializačných skúšok tak z úrazovej chirurgie, ako aj čeľustnej ortopédie, neurochirurgie, maxillofaciálnej chirurgie a taktiež všeobecnej chirurgie.

MUDr. Zábavníková svoje dlhoročné skúsenosti z plastickej chirurgie uplatňuje v súkromnej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie KOREKTCHIR, ktorej je zároveň aj zakladateľkou. Vedomosti a skúsenosti však odovzdáva aj ďalej prostredníctvom prednášok na Lekárskej fakulte UPJŠ. Okrem vyššie spomínaných zamestnaní a členstva vo rôznych organizáciách združujúcich plastických chirurgov je pre Košický kraj krajskou odborníčkou na oblasť plastickej chirurgie.

MUDr. Zábavníková ponúka svojim pacientom v KOREKTCHIR nielen neinvazívne ambulantné zákroky, ale i operačné zákroky, ktoré spadajú do jednodňovej chirurgie. K takýmto zákrokom patria operácie rázštepov podnebia, vrodených chýb či nádorových ochorení pokožky. Z estetických zákrokov poskytuje aplikáciu implantátov, epiláciu rádiofrekvenčným ošetrením na rôznych častiach tela, dracula terapiu a ďalšie.

Prvoradým cieľom pani doktorky je naplniť pacientove očakávania a priania tak, aby z ambulancie odchádzal spokojný a krajší.

KOREKTCHIR pod vedením MUDr. Zábavníkovej PhD. sa nachádza na Zborovskej ulici č. 7 v Košiciach.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-16:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 10

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Operácie intímnych partií

Recenzie (62)

5.0
62 Recenzií · 100% odporúča
Obriezka

Zákrok bol úplne bezbolestný ,hojenie bolo bez komplikácií ,profesionálny prístup . Vrelo odporúčam Pani Doktorku.

Zväčšenie pŕs

Podstúpila som augmentáciu po 2 deťoch. Komunikácia, pooperačná starostlivosť a najmä výsledok - som veľmi spokojná, nakoľko som chcela prirodzenejšie prsia. Rez je minimálny, jazvu skoro nevidieť. Profesionálny a ľudský prístup pani doktorky a celéh...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Pred operáciou som bola dostatočne informovaná o jej priebehu,kde pôjde rez,dĺžka liečby atď. Všetko bolo napísané aj v lekárskej správe. Pani MUDr.Zábavníková PhD. aj sestričky v nemocnici majú profesionálny,ale aj neskutočne milí prístup,pomáhali a...Čítať ďalej

Odstránenie jaziev

Pred 18mi rokmi som mala nehodu, pri ktorej som utrpela rozsiahle zranenia na tvári, ktoré zanechali hrubé jazvy nad perou a na nose. Bola som na konzultáciách s odborníkmi na SK aj v UK kde žijem, ale všade mi povedali, že sa to nedá urobiť, alebo s...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (48)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (54)

Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (51)

Radiofrekvencna liposukcia
Odpoveď odborníka · 23. 9. 2022

Radiofrekvenčné lipomodelovanie je neinvazívne odbúranie tukovej vrstvy spôsobom apoptozy- odumretia tuk.buniek, kde súčasťou výsledku je spevnenie kože v uvedenej lokalizácii. Zvyčajne je potrebné ošetrenie opakovať viackrát. odporúčam pozrieť...

Čítať ďalej
Augumentacia prsníkov
Odpoveď odborníka · 23. 9. 2022
mentor 295cc má priemer iplantátu 9,9cm projekcia 5,2 cm nagor stredne profil.240cc priemer implantátu tj. šírka 11,0 cm projekcia 3,9cm Výber závisí od vášho hrudníka a rozmerov prsníka.
Augmentácia s mastopexiou
Odpoveď odborníka · 18. 5. 2022
Jemné tlakové masáže jaziev môžete robiť, vraska medzi prsníkmi - pokiaľ ju pozorujete, nie je následkom operácie, ale môže súvisieť so starnutím koze dekoltu. Môžete sa venovať všetkým bežným cinnostiam.
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!