MUDr. Marianna Zábavníková PhD.

MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium

(47 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Zborovská 7, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 8 hodín
Pracovná doba: 08:00:00-16:00:00
MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium
(47 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 4573 návštev profilu

MUDr. Marianna Zábavníková úspešne ukončila vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo a z rúk rektora si na slávnostnej promócii prevzala diplom potvrdzujúci jej titul MUDr. Po ukončení štúdia si spomedzi jednotlivých medicínskych oblastí vybrala plastickú chirurgiu, ktorej sa v rámci svojej profesijnej kariéry venuje dodnes.

Z jej pracovných úspechov nám nedá nespomenúť funkciu primárky na Klinike plastickej, rekonštrukčnej chirurgie UN L. Pasteura v Košiciach. Vďaka svojej odbornosti, zanieteniu a ľudskému prístupu si získala dôveru nielen pacientov, ale aj ďalšieho zdravotníckeho personálu. Po 7 rokoch sa z postu primárky dostala na tejto klinike na pozíciu prednostky.

Samozrejme popri práci nezabúda ani na vzdelávanie a rozširovanie kvalifikácie, čo pokladá u lekárov za nevyhnutnosť. Vzhľadom na to absolvovala niekoľko špecializačných skúšok tak z úrazovej chirurgie, ako aj čeľustnej ortopédie, neurochirurgie, maxillofaciálnej chirurgie a taktiež všeobecnej chirurgie.

MUDr. Zábavníková svoje dlhoročné skúsenosti z plastickej chirurgie uplatňuje v súkromnej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie KOREKTCHIR, ktorej je zároveň aj zakladateľkou. Vedomosti a skúsenosti však odovzdáva aj ďalej prostredníctvom prednášok na Lekárskej fakulte UPJŠ. Okrem vyššie spomínaných zamestnaní a členstva vo rôznych organizáciách združujúcich plastických chirurgov je pre Košický kraj krajskou odborníčkou na oblasť plastickej chirurgie.

MUDr. Zábavníková ponúka svojim pacientom v KOREKTCHIR nielen neinvazívne ambulantné zákroky, ale i operačné zákroky, ktoré spadajú do jednodňovej chirurgie. K takýmto zákrokom patria operácie rázštepov podnebia, vrodených chýb či nádorových ochorení pokožky. Z estetických zákrokov poskytuje aplikáciu implantátov, epiláciu rádiofrekvenčným ošetrením na rôznych častiach tela, dracula terapiu a ďalšie.

Prvoradým cieľom pani doktorky je naplniť pacientove očakávania a priania tak, aby z ambulancie odchádzal spokojný a krajší.

KOREKTCHIR pod vedením MUDr. Zábavníkovej PhD. sa nachádza na Zborovskej ulici č. 7 v Košiciach.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-16:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (47)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Musím povedať, že ide o pani doktorku pred ktorou človek má dať klobúk dole. Naozaj . Ďakujem

Chcem veľmi pekne poďakovať pani doktorke za urýchlenú zdravotnú starostlivosť, ktorú mi bezodklane poskytla. Histologický nález potvrdil negatívny výsledok na urgentne vyoperovanom materskom znamienku na tvárovej časti. Z čoho mám samozrejme dvojitú...Čítať ďalej

Facelift, MUDr. Zábavníková, Košice, výsledok stojí za to, veľká spokojnosť

Injekčné výplne, MUDr. Zábavníková, Košice, som nad mieru spokojná, odporúčam

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (40)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (54)

Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (48)

Augmentácia s mastopexiou
Odpoveď odborníka · 18. 5. 2022
Jemné tlakové masáže jaziev môžete robiť, vraska medzi prsníkmi - pokiaľ ju pozorujete, nie je následkom operácie, ale môže súvisieť so starnutím koze dekoltu. Môžete sa venovať všetkým bežným cinnostiam.
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!