MUDr. Marianna Zábavníková PhD.

MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium

(50 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Zborovská 7, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 7 hodín
Pracovná doba: 08:00:00-16:00:00
MUDr. Marianna Zábavníková PhD. Premium
(50 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 8361 návštevy profilu

MUDr. Marianna Zábavníková úspešne ukončila vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo a z rúk rektora si na slávnostnej promócii prevzala diplom potvrdzujúci jej titul MUDr. Po ukončení štúdia si spomedzi jednotlivých medicínskych oblastí vybrala plastickú chirurgiu, ktorej sa v rámci svojej profesijnej kariéry venuje dodnes.

Z jej pracovných úspechov nám nedá nespomenúť funkciu primárky na Klinike plastickej, rekonštrukčnej chirurgie UN L. Pasteura v Košiciach. Vďaka svojej odbornosti, zanieteniu a ľudskému prístupu si získala dôveru nielen pacientov, ale aj ďalšieho zdravotníckeho personálu. Po 7 rokoch sa z postu primárky dostala na tejto klinike na pozíciu prednostky.

Samozrejme popri práci nezabúda ani na vzdelávanie a rozširovanie kvalifikácie, čo pokladá u lekárov za nevyhnutnosť. Vzhľadom na to absolvovala niekoľko špecializačných skúšok tak z úrazovej chirurgie, ako aj čeľustnej ortopédie, neurochirurgie, maxillofaciálnej chirurgie a taktiež všeobecnej chirurgie.

MUDr. Zábavníková svoje dlhoročné skúsenosti z plastickej chirurgie uplatňuje v súkromnej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie KOREKTCHIR, ktorej je zároveň aj zakladateľkou. Vedomosti a skúsenosti však odovzdáva aj ďalej prostredníctvom prednášok na Lekárskej fakulte UPJŠ. Okrem vyššie spomínaných zamestnaní a členstva vo rôznych organizáciách združujúcich plastických chirurgov je pre Košický kraj krajskou odborníčkou na oblasť plastickej chirurgie.

MUDr. Zábavníková ponúka svojim pacientom v KOREKTCHIR nielen neinvazívne ambulantné zákroky, ale i operačné zákroky, ktoré spadajú do jednodňovej chirurgie. K takýmto zákrokom patria operácie rázštepov podnebia, vrodených chýb či nádorových ochorení pokožky. Z estetických zákrokov poskytuje aplikáciu implantátov, epiláciu rádiofrekvenčným ošetrením na rôznych častiach tela, dracula terapiu a ďalšie.

Prvoradým cieľom pani doktorky je naplniť pacientove očakávania a priania tak, aby z ambulancie odchádzal spokojný a krajší.

KOREKTCHIR pod vedením MUDr. Zábavníkovej PhD. sa nachádza na Zborovskej ulici č. 7 v Košiciach.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-16:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (50)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Môj príbeh s PANI doktorkou sa začal presne pred 18-timi rokmi po ťažkom úraze po páde na bicykli. Okrem iných poranení na tvári, najväčšie devastačné zranenie utrpeli pery, ktoré potreboli celkovú rekonštrukciu a práve pani doktorka bola tá, ktorá s...Čítať ďalej

Bol som na gynekomastiu s odstranenim prsnych zliaz. Pani doktorka je urcite svojska ale vsetko vam povie profesionalne na rovinu. Je to akurat mesiac po zakroku a po prvy krat v zivote sa mozem pozriet do zrkadla a mat v ociach slzy stastia a nie sm...Čítať ďalej

Po prvýkrát som vyhľadala pani doktorku kvôli xantelazme, ktorú mi aj odstránila. Už vtedy som rozmýšľala nad blefaroplastikou horných viečok. Rozhodla som sa, že podstúpim operáciu, nakoľko previsnuté očné viečka zmenili môj vzhľad a aj videnie, cí...Čítať ďalej

Musím povedať, že ide o pani doktorku pred ktorou človek má dať klobúk dole. Naozaj . Ďakujem

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (48)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (54)

Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (51)

Radiofrekvencna liposukcia
Odpoveď odborníka · 23. 9. 2022

Radiofrekvenčné lipomodelovanie je neinvazívne odbúranie tukovej vrstvy spôsobom apoptozy- odumretia tuk.buniek, kde súčasťou výsledku je spevnenie kože v uvedenej lokalizácii. Zvyčajne je potrebné ošetrenie opakovať viackrát. odporúčam pozrieť...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Marianna Zábavníková PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!