CRYSTAL ESTHETIC CLINIC
CRYSTAL ESTHETIC CLINIC

CRYSTAL ESTHETIC CLINIC Premium

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Ľadová 9, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
CRYSTAL ESTHETIC CLINIC
CRYSTAL ESTHETIC CLINIC Premium
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 146 návštev profilu

Moderná bratislavská klinika Crystal Esthetic Clinic sa zameriava na dermatológiu a estetickú medicínu. Len tými najmodernejšími prístrojmi v odboresa tu o Vás postarajú profesionálni a skúsení lekári. Ak sa zaujímate o estetickú medicínu a chcete sa dostať k tomu, čo je momentálne na trhu to najlepšie, klinika Crystal Esthetic je pre Vás. Na klinike sa všetci riadia heslom, že každý človek si zaslúži cítiť sa lepšie a vyzerať krajšie. Zakladajú si na osobnom, individuálnom prístupe a ku každému klientovi pristupujú s úctou a rešpektom k jeho požiadavkam. Personál kliniky je maximálne diskrétny a ich snahou je, aby každý klient odchádzal maximálne spokojný.

Zákroky, ktoré na klinike môžete podstúpiť, patria do korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie a prístrojovej kozmetiky.

Či chcete podstúpiť jednoduchý alebo komplexnejší dermatologický zákrok, na klinike Crystal Estehtics si určite prídete na svoje. V ponuke nájdete mnoho omladzujúcich aj regeneračných zákrokov, medzi ktoré patrí napríklad kombinovaná terapia CO2 s PRP plazmou, injekčné dermálne výplne, chemický píling tváre, vyhladenie vrások, medicínsku frakčnú mikroihličkovú rádiofrekvenciu, ultrazvukový facelifting, či mezonitový lifting. Ak trpíte tvorbou rôznych kožných výrastkov a bradavíc, na klinike Crystal Esthetics Vám pomôžu s ich jednoduchým odstránením. Medzi tie jednoduchšie zákroky patrí aj veľmi populárna aplikácia kolagénu, ktorý pomáha s regeneráciou a rozjasnenním pokožky.

Okrem korektívnej dermatológie sa klinika zameriava aj na dermatológiu laserovú. Zákroky laserovej dermatológie sú veľmi bezpečné, rýchle a účinné, a keďže pri nich vďaka laseru nedochádza ku kontaktu tkaniva s cudzími telesami, ako tomu býva pri iných zákrokoch, nehrozí pri nich riziko infekcie. Použitie laseru urýchľuje hojenie a zákrok je preto pre ľudský organizmus menej náročný. Laser sa používa najmä na korekciu pigmentových škvŕn, odstránenie tetovaní, kožných výrastkov a bradavíc. Ďalším využitím je tiež fotorejuvenizácia.

Môžete tu tiež podstúpiť chemický píling, neinvazívny termolifting tváre, krku a dekoltu, či prístrojovú lymfodrenáž, a to tými najmodernejšími prístrojmi, ktoré Vám zaručia efektívny, rýchly a bezbolestný efekt už po niekoľkých návštevách.

Na klinike sa o Vás odborne a šikovne postarajú dermatologička MUDr. Mária Rakúsová a plastická chirurgička MUDr. Natália Rajňáková. Príjemné a moderné priestory kliniky Crystal Esthetic nájdete v širšom centre Bratislavy na ulici Ľadová 9.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte: CRYSTAL ESTHETIC CLINIC o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 06/06 Utorok 07/06 Streda 08/06 Štvrtok 09/06 Piatok 10/06

Obrázky (3)

Požiadajte: CRYSTAL ESTHETIC CLINIC o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!