MUDr. Piotr Petrykowski

MUDr. Piotr Petrykowski

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mierové Námestie 863, Ilava, Trenčiansky kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Piotr Petrykowski
MUDr. Piotr Petrykowski
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Rodák z Varšavy, MUDr. Piotr Petrykowski v roku 1990 vyštudoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Po ukončení štúdia sa rozhodol zostať na Slovensku a zamerať na oblasť gynekológie, ktorej sa venuje dodnes. V Univerzitnej nemocnici v Bratislave absolvoval predatestačnú prípravu, vďaka čomu získal atestáciu z gynekológie. Svoje vedomosti si upevnil účasťou na školeniach a seminároch o čom svedčí aj certifikát na poskytovanie vyšetrení s pomocou ultrazvuku. V oblasti zákrokov s použitím laserových technológií sa zas vzdelával v Taliansku pod dohľadom špičkového dermatológa prof. Paola Bonana.

Plní odhodlania a zahraničných skúseností si založil súkromnú gynekologickú ambulanciu Gynpol, ktorá je pre pacientov k dispozícii už viac ako 12 rokov. MUDr. Petrykowski vo svojej ambulancii neposkytuje výhradne gynekologické služby, ale i vybrané zákroky estetickej medicíny týkajúce sa najmä intímnych telesných partií. Najlepším potvrdením kvality služieb sú spokojné pacientky, ktorých je už viac ako 3 000, podobne ako operačných zákrokov.

Portfólio služieb gynekologickej ambulancie MUDr. Petrykowskeho je naozaj široké. Zahŕňa zákroky a vyšetrenia estetickej medicíny, laserovej medicíny, gynekológie, pôrodníctva a tiež aj laserovej gynekológie. Práve do tejto oblasti patrí inovatívna metóda MonaLisa Touch slúžiaca predovšetkým na spevnenie a modeláciu jednotlivých častí intímnych oblastí. Za jej hlavný benefit možno považovať fakt, že si nevyžaduje žiaden chirurgický zákrok. Celé vyšetrenie prebieha bezbolestne, bez akejkoľvek anestézie a za pomoci špeciálneho lasera, ktorého teplo napomáha k tvorbe nových, kolagénových vlákien. Odporúča sa najmä ženám so suchou pošvou či vaginálnym relaxačným syndrómom.

Ďalším pomerne obľúbeným zákrokom v ambulancii Gynpol je odstránenie mimických vrások s použitím účinnej látky prírodného charakteru – botulotoxínu. Podobne ako v predchádzajúcom prípade aj tento zákrok je bezbolestný, pričom prvé výsledky sa dostavia už po 2 dňoch od zákroku.

MUDr. Piotr Petrykowski má ambulanciu v Ilave, na Mierovom námestí č. 863. Na vyšetrenie sa máte možnosť objednať telefonicky alebo vyplnením online formulára na oficiálnej stránke ambulancie Gynpol.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pán doktor príjemný, ľudský,odporúčam,veľká spokojnosť ??ozaj málo kde na takéhoto človeka a ešte aj lekára natrafíte.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Odstránenie dvojitej brady
Odpoveď odborníka · 19. 1. 2022
Dóbry deň. Ja som poslal vam odpoved pred dvomi dňami na vrátila sa mi. Poprosím kuknite na webe číslo na mna alebo na ambulanciu oni mi tu nedovoľujú poslať telefónny kontakt. Nájdete mna podľa priezviska. Ďakujem
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.