Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Piotr Petrykowski

  • 100% do 1 dňa
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Piotr Petrykowski? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Piotr Petrykowski už získal/a tieto skúsenosti

Ruské pery- contouring tváre- veľká spokojnosť s MUDr. Piotr Petrykowski

Inča 01.12.2020
Stojí to za to     

Pán doktor príjemný, ľudský,odporúčam,veľká spokojnosť 👌👍ozaj málo kde na takéhoto človeka a ešte aj lekára natrafíte.

Profil - MUDr. Piotr Petrykowski

Motto:

Odborník na gynekológiu so skúsenosťami z Talianska.

Uvítanie

Rodák z Varšavy, MUDr. Piotr Petrykowski v roku 1990 vyštudoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Po ukončení štúdia sa rozhodol zostať na Slovensku a zamerať na oblasť gynekológie, ktorej sa venuje dodnes. V Univerzitnej nemocnici v Bratislave absolvoval predatestačnú prípravu, vďaka čomu získal atestáciu z gynekológie. Svoje vedomosti si upevnil účasťou na školeniach a seminároch o čom svedčí aj certifikát na poskytovanie vyšetrení s pomocou ultrazvuku. V oblasti zákrokov s použitím laserových technológií sa zas vzdelával v Taliansku pod dohľadom špičkového dermatológa prof. Paola Bonana.

Plní odhodlania a zahraničných skúseností si založil súkromnú gynekologickú ambulanciu Gynpol, ktorá je pre pacientov k dispozícii už viac ako 12 rokov. MUDr. Petrykowski vo svojej ambulancii neposkytuje výhradne gynekologické služby, ale i vybrané zákroky estetickej medicíny týkajúce sa najmä intímnych telesných partií. Najlepším potvrdením kvality služieb sú spokojné pacientky, ktorých je už viac ako 3 000, podobne ako operačných zákrokov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Portfólio služieb gynekologickej ambulancie MUDr. Petrykowskeho je naozaj široké. Zahŕňa zákroky a vyšetrenia estetickej medicíny, laserovej medicíny, gynekológie, pôrodníctva a tiež aj laserovej gynekológie. Práve do tejto oblasti patrí inovatívna metóda MonaLisa Touch slúžiaca predovšetkým na spevnenie a modeláciu jednotlivých častí intímnych oblastí. Za jej hlavný benefit možno považovať fakt, že si nevyžaduje žiaden chirurgický zákrok. Celé vyšetrenie prebieha bezbolestne, bez akejkoľvek anestézie a za pomoci špeciálneho lasera, ktorého teplo napomáha k tvorbe nových, kolagénových vlákien. Odporúča sa najmä ženám so suchou pošvou či vaginálnym relaxačným syndrómom.

Ďalším pomerne obľúbeným zákrokom v ambulancii Gynpol je odstránenie mimických vrások s použitím účinnej látky prírodného charakteru – botulotoxínu. Podobne ako v predchádzajúcom prípade aj tento zákrok je bezbolestný, pričom prvé výsledky sa dostavia už po 2 dňoch od zákroku.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Piotr Petrykowski má ambulanciu v Ilave, na Mierovom námestí č. 863. Na vyšetrenie sa máte možnosť objednať telefonicky alebo vyplnením online formulára na oficiálnej stránke ambulancie Gynpol.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom
Neinvazívne zákroky estetickej gynekológie
   Liečba inkontinencie moču
   Vaginálna laserová rejuvenácia
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Mierové Námestie 863
019 01 Ilava
Slovenská republika