Hrcka v prsniku po augmentacii.

hrcka
hrcka
20. 6. 2016 · Posledná odpoveď: 21. 6. 2016

Dobry den chcela by som poradit v mojom pripade. Som rok po augmentacii a v mieste jazvy (prsny dvorec) sa mi urobila hrcka v priemere 1cm, dohodla som sa s lekarom na kontrolu. Nezabezpecil mi ani sono ani ziadne dalsie lekarske vysetrenie. (ved to je len hrcka) Len stale trval na tom ,ze to nemoze byt sposobene operaciou. Akoby sa chcel zbavit zodpovednosti. Ked napnem prsia tak obe sa mi zdeformuju. Podla mna nebola dobre vykonana praca, da sa nejako reklamovat praca lekara.? alebo su lekari kryti v kazdom pripade? Ked som zvazovala operaciu tak som si vybrala jednu z najlepsich klinik na SVK aj cena tomu tak zodpvedala, tak by som prijala vacsiu ochotu zo strany lekara aj nejaku starostlivost po operacii. Nie len odbit pacienta, ved zarobene uz maju!!!!!!! Vopred dakujem z odpoved.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Katarína Simonová
Bratislava . 21. 6. 2016
Dobry den slečna
Ako pišete vo svojom maily máte robenu augemntáciu prsníkov a vstup bol cez prsné dvorce- pravdepodobne ak som dobre pochopila.Ak sa prsia pri napínaní svalu prsného deformuju - su teda sčasti alebo celé uložené pod svalom a podla polohy implantátov,hojenia, mohutnosti prsného svalu, jeho uvolnenia pri operácii...a dalších faktorov može nastať stav ako uvás- pri pohybe sa prsníky deformuju.Dá sa to upravit ,väčšinou samozrejme operačne.
A čo sa týka hrčky v mieste jazvičky- záleží napr.akým šicím materiálom bolo rana šitá- može ist o reakciu okolo stehu, može jazva tlačit na mazovú žlazku a vytvorí sa takzv. aterom- podráždená mazová žliazka...teda naozaj je vhodná kontrola operatérom a podla nálezu až potom ak si nebude istý problémom može objednat sono utvaru- nemusí sa jednat hned o závažný zdravotný problém.
Samozrejme súhlasím s vaším názorom, že ak aj bola operácia pred rokom, operatér by vás mal skontrolovat a mali by ste sa v klude dohodnut ako postupovat dalej.
S pozdravom dr. simonová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2014
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 6. 2017
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 11. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 1. 2021
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 8. 2014

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi