Bolestivá hrčka v prsníku

JanaStecova
26. 4. 2022 · Posledná odpoveď: 11. 5. 2022

Dobrý deň, približne pred rokom som si nahmatala hrčku v prsníku a bola aj mierne bolestivá. Po vyšetrení i lekára ma poslali na ultrazvuk a biopsiu. Papiet ktorý som obdržala z nemocnice, nepopisoval nič konkrétne o aký druh hrčky ide, bolo tam len že hrčka má 6mm a že sa nie je čoho báť, že je neškodná. Asi po roku, kde som stále tu hrčku cítila, hlavne pred menštruáciou, ju cítim oveľa viac, bolí ma pri ležani na ľavej strane a to už nehovorím o tom, keď sa jej dotknem. Myslite že by som si mala žiadať jej odstránenie? neviem čo robiť, ale niečo musím, keďže to boli a nemôžem predsa celý život žiť v bolestiach. Žijem v Anglicku a tak by som sa chcela opýtať čo by ste mi odporučili vy. Ďakujem Jana

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň,
Odporúčam kontaktovať svojho operatera.

S pozdravom
MUDr. Gabriel Šlárko
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Pokiaľ ste po augmentaciu, kontaktujte svojho operatera. Hrčka sa dá odstrániť, ak je to indikované.
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 6. 2016
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 2. 2018
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 7. 4. 2013
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Mastopexia
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 12. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi