iClinic - očná klinika

iClinic - očná klinika

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Einsteinova 24, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
iClinic - očná klinika
iClinic - očná klinika
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Očná klinika iClinic, s ambulanciami v Banskej Bystrici, Bratislave a Skalici, patrí medzi špičku v oblasti oftamológie na Slovensku. Lekári zariadenia iClinic patria medzi najlepších vo svojom odbore na domácej pôde, čo dôkazom je, okrem iného, ich členstvo v mnohých európskych i svetových odborných spoločnostiach. Prvá ambulancia iClinic bola otvorená v roku 2007 v Banskej Bystrici, neskôr v roku 2015 v Bratislave, a o rok neskôr i v Skalici.

Očná klinika iClinic spája individuálny prístup, mnohoročné skúsenosti lekárov a špičkové technológie pre maximálne efektívnu liečbu akýchkoľvek problémov s Vašim videním. Klinika ponúka najrozshiahlejšiu ponuku služieb v oblasti mikrochirurgie oka na Slovensku. Medzi ponúkané služby patrí:

Laserová operácia očí

Refrakčné laserové operácie očí sú založené na úprave rohovky oka tak, aby výsledkom bola úspešná korekcia a odstránenie očnej chyby. Tieto laserové operácie sa využívajú na liečbu krátkozrakosti, ďalekozrakosti, alebo astigmatizmu.

Operácia šedého zákalu

Katarakta, inak povedané šedý zákal, je ochorenie pri ktorom dochádza k zakaleniu šošovky. Ochorenie sa najčastejšie prejavu vo vyššom veku a môže viesť až k slepote. Príznakmi sú rozmazané obrysy a kontúry, nejasné kontrasty, citlivosť na svetlo, zdvojené videnie, strata ostrosti videnia do diaľky, ktorú nie je možné vykorigovať okuliarmi. Lieky na toto ochorenie neexistujú, preto je jedinou možno liečbou výmena vlastnej šošovky za umelú. Na klinike môžete podstúpiť implantáciu šošovky najnovším femtosekundovým laserom od švajčiarskej firmy Ziemer, či bezdotykovú implantáciu šošovky pomocou jednorázového špeciálneho injektora.

Ostatné operácie

Okrem vyššie spomínaných zákrokov, na klinike iClinic ponúkajú i služby liečby keratokonu metódou CXL, plastickú chirurgiu horných očných viečok, liečbu zeleného zákalu, liečbu ochorení sietnice, a liečbu makulárnej degenerácie.

V radách kliniky iClinic pôsobí 18 skúsených lekárov, a ako jediná očná klinika, Vám ponúka možnosť výberu očného lekára.

Lekári a personál kliniky sa vždy snažia o Váš maximálny komfort a pohodlie, a aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne pri každom zákroku, od bežného vyšetrenia až po komplikovanejšie operačné zákroky. Klinika na svoje zákroky používa len tie najkvalitnejšie prístroje od svetových výrobcov, ako napríklad od švajčiarskej značky Ziemer, nemeckej CARL ZEISS, či americkej značky Alcon.

Ambulancie iClinic nájdete v Banskej Bystrici, na Kapitulskej ulici č.7, v Bratislave, na ulici Einsteinova 24, a v Skalici na ulici Koreszkova 7.

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Súvisiace zákroky