Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 7 odpovedí

Andel Elite Dental Center

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Andel Elite Dental Center? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Andel Elite Dental Center už získal/a tieto skúsenosti

Mala som male zuby

Stojí to za to     

Mala som male zuby, v pomere ku tvari vyzerali ako detske a usmev vyzeral ,, prazdny". Po konzultacii a vstupnom vysetreni mi lekari vytvorili liecebny plan a ponukli viacero alternativ pricom najv.doraz kladli na altern...., kedy chceli zachovat co najviac zo starych zubov, co povazujem z lekarskeho hladiska za spravne a z ,, pohladu mojej penazenky " za korektne. A vysledok je uzasny. A ani to tolko financne nebolelo☺. Konecne mam ,, plne usta zubov :)".Dakujem a odporucam tychto uzasnych mladych odbornikov Viac 

Profil - Andel Elite Dental Center

Motto:

Naším poslaním je poskytnúť pacientovi služby na najvyššej možnej profesionálnej úrovni.

Uvítanie

Andel Elite Dental Center v Hlohovci, je profesionálne zubné centrum, plné nadštandardného a najmodernejšieho vybavenia, ktoré Vám ponúka komplexné riešenia. S viac ako 350 spokojnými klientmi týždenne, tímom 9 lekárov, ktorím asistuje 5 dentálnych hygienikov a 12 zdravotných sestier, s 11 špecializovanými ambulanciami a 2 špeciálne vybavenými pre ošetrovanie mlaých detí, je Andel Elite Dental Center bezpochyby jedno z najlepších zariadení stomatologickej starostlivosti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Pokiaľ túžite po snehovo bielom úsmeve a zdravom chrupe, tak ste na správnom mieste. Ak vás trápi zubný kameň, nechajte si ho bezbolestne, a dokonalo odstrániť. Následnou kombináciou s ultrazvukovým čistením zubov potom získate krásny, hollywoodsky úsmev.

Pokiaľ Vás trápi zubný kaz, nechajte si ho ošetriť najnovšími, bezbolestnými metódami. Na čistenie využívajú lekári ozón, ktorý zub vyčistí od posledných zvyškov baktérií, čím znižuje riziko opätovného vzniku kazu, a ako výplň zubu využívajú kompozitné výplne, ktorých životnosť vo Vašich ústach siaha až po desiatky rokov. Taktiež s nimi môžete ihneď po zákroku hrýzť a konzumovať rozmanitú stravu.

Bojíte sa trhania zubov? Potom iste využitie služby endodoncie, zákroku, ktorý je určený na záchranu zubu pred vytrhnutím. Lekár Vám odstráni zvnútra zubu kaz, vydezinfikuje zubný kanálik a hermeticky ho uzavrie, čím znemožní vzniku ďalšieho zápalu nervu v zube. Zákrok prebieha bezbolestne v lokálnej anestézii. Okrem anestetík lekár použije i Kofferdam, takže počas zákroku nemusíte mať v ústach odsávanie a môžete voľne prehĺtať.

Medzi službami, poskytovanými Andel Elite Dental Center, nájdete i možnosť zavedenia zubného implantátu. Ten prispieva k lepšiemu vzhľadu, dodá Vám sebaistotu, zvýši komfort a prejav, zjednoduší a spríjemní každodenné jedenie. Naviac nepoškodzuje ostatné, susediace zuby a nevytvára nepohodlie v ústnej dutine.

Pokiaľ by Vaša ratolesť mala problémy s chrupom, tak v Andel Elite presne vedia, ako postupovať. Vaše dieťa ošetria podľa potreby pri vedomí, v sedácii pri vedomí, v analgosedácii, či v celkovej anestéze. Pri vstupnom vyšetrení sa s Vaším dieťaťom lekári zoznámia a vypracujú liečebný plán šitý na mieru. Následne Vás informujú o liečebnom postupe, po ktorom už nasleduje samotný zákrok a liečba. Pri ošetrení je vždy prítomný anesteziológ.

Týmto však zoznam služieb Andel Elite Dental Center nekončí. V ich zozname nájdete mnoho iných zákrokov stomatologickej starostlivosti a hygieny, všetky navrhnuté pre Váš maximálny komfort a spokojnosť.

Naša klinika

Andel Elite Dental Center nájdete v Hlohovci, na brehu rieky Váh, na ulici R. Dilonga 1. Za jeho vznikom stojí MUDr. Pavol Andel, ktorý je uznávaným odborníkom doma i v zahraničí, pracujúci v ortodoncii už viac ako 13 rokov. O Vaše potreby sa postará 9 odborníkov, 5 dentálnych hygienikov a 12 zdravotných sestier. Viac ako 350 spokojných klientov, ktorích Andel Elite Dental Center ošetrí každý týždeň, svedčí o nadštandardnej kvalite tohto zariadenia.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Bielenie zubov
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Dentálne klenoty Od 30 €
   Dentálne klenoty Od 30 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
R. Dilonga 1
Veľá moderná kruhová budova pod mostom cez rieku Váh.
920 01 Hlohovec
Slovenská republika