MUDr. Menhal Abou Hamdan

MUDr. Menhal Abou Hamdan

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Cesta k starej nemocnici 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Menhal Abou Hamdan
MUDr. Menhal Abou Hamdan
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 422 návštev profilu

MUDr. Menal Abou Hamdan pracuje ako ortopéd v súkromnej ortopedickej a traumatologickej klinike Shams Orthopaedic Clinic. Tá zastrešuje tak ambulantné, ako aj operačné služby týkajúce sa predovšetkým problémov s pohybovým ústrojenstvom. Ústretový a profesionálny prístup špičkových lekárov ocenia rekreační, ale tiež vrcholoví športovci po nepríjemnom úraze.

Ako sme už načrtli na klinike sa vrátane ortopedickej a traumatologickej ambulancie nachádza aj špičkovo vybavená operačná sála, kde sa vykonávajú zákroky spadajúce do jednodňovej chirurgie. Na rekonvalescenciu pacientov po zákroku alebo prípravu pacienta na zákrok slúži komfortná lôžková časť s vlastným sociálnym zariadením a Wifi pripojením.

O pohodlie pacienta sa stará kvalifikovaný personál zdravotných sestier spolu s lekármi. Tí kladú dôraz najmä na prvú, vstupnú konzultáciu, počas ktorej ku každému pacientovi pristupujú individuálne so snahou stanoviť čo najefektívnejšiu liečbu vzhľadom k jeho ťažkostiam.

O pacientov s ortopedickými ťažkosťami sa na klinike Shams stará MUDr. Menal Abou Hamdan. Svoju pozornosť upriamuje na liečbu nepríjemných bolestí chrbtice, krížov, bedrových kĺbov, ramien, ale aj reumatické problémy. Súčasťou služieb ortopedickej ambulancie tak pre deti, ako aj dospelých je ultrasonografické vyšetrenie zamerané na dôkladnú analýzu pohybového aparátu, vrátane merania hustoty kostí či prítomnosť zápalového ochorenia.

K najčastejším vyšetreniam v Shams klinike patrí atroskopia, teda miniinvazívne vyšetrenie kĺbov jednotlivých končatín. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho prístroja atroskopu, ktorý disponuje videokamerou, vďaka ktorej lekár presne vidí do vnútra kĺbu a dokáže ihneď ošetriť poškodenie kĺbu. Vzhľadom na to, že ide o miniinvazívny zákrok sprevádzaný dvoma malými kožnými rezmi pacient sa nemusí báť, že mu zostane po zákroku veľká, neestetická jazva, prípadne bude pociťovať nepríjemnú bolesť. Práve naopak, už do dvoch hodín od zákroku je pacient mobilný a prepustený domov.

MUDr. Menhal Abou Hamdan ordinuje v ortopedickej ambulancii kliniky Shmas, ktorá sa nachádza v Banskej Bystrici, konkrétne na ul. Cesta k nemocnici č.1.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1992

Certifikáty

  • Ortopédia

Členstvá:

  • The Czech Society for Orthopaedics and Traumatology

Zákroky

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Výborný chirurg s profesionálnym prístupom a ľudskosťou. Človek s veľkým Č ?. Spokojnosť s ním aj celým tímom pri artroskopii kolena. Ďakujem!

Požiadajte: MUDr. Menhal Abou Hamdan o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Požiadajte: MUDr. Menhal Abou Hamdan o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!