Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Menhal Abou Hamdan

Ortopédia Banská Bystrica
  • 100% do 1 dňa
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Menhal Abou Hamdan? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Menhal Abou Hamdan - Ortopédia Banská Bystrica

Motto:

Úsmev na tvári pred, počas aj po zákroku.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ČSOT - The Czech Society for Orthopaedics and Traumatology

Uvítanie

MUDr. Menal Abou Hamdan pracuje ako ortopéd v súkromnej ortopedickej a traumatologickej klinike Shams Orthopaedic Clinic. Tá zastrešuje tak ambulantné, ako aj operačné služby týkajúce sa predovšetkým problémov s pohybovým ústrojenstvom. Ústretový a profesionálny prístup špičkových lekárov ocenia rekreační, ale tiež vrcholoví športovci po nepríjemnom úraze.

Ako sme už načrtli na klinike sa vrátane ortopedickej a traumatologickej ambulancie nachádza aj špičkovo vybavená operačná sála, kde sa vykonávajú zákroky spadajúce do jednodňovej chirurgie. Na rekonvalescenciu pacientov po zákroku alebo prípravu pacienta na zákrok slúži komfortná lôžková časť s vlastným sociálnym zariadením a Wifi pripojením.

O pohodlie pacienta sa stará kvalifikovaný personál zdravotných sestier spolu s lekármi. Tí kladú dôraz najmä na prvú, vstupnú konzultáciu, počas ktorej ku každému pacientovi pristupujú individuálne so snahou stanoviť čo najefektívnejšiu liečbu vzhľadom k jeho ťažkostiam.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

O pacientov s ortopedickými ťažkosťami sa na klinike Shams stará MUDr. Menal Abou Hamdan. Svoju pozornosť upriamuje na liečbu nepríjemných bolestí chrbtice, krížov, bedrových kĺbov, ramien, ale aj reumatické problémy. Súčasťou služieb ortopedickej ambulancie tak pre deti, ako aj dospelých je ultrasonografické vyšetrenie zamerané na dôkladnú analýzu pohybového aparátu, vrátane merania hustoty kostí či prítomnosť zápalového ochorenia.

K najčastejším vyšetreniam v Shams klinike patrí atroskopia, teda miniinvazívne vyšetrenie kĺbov jednotlivých končatín. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho prístroja atroskopu, ktorý disponuje videokamerou, vďaka ktorej lekár presne vidí do vnútra kĺbu a dokáže ihneď ošetriť poškodenie kĺbu. Vzhľadom na to, že ide o miniinvazívny zákrok sprevádzaný dvoma malými kožnými rezmi pacient sa nemusí báť, že mu zostane po zákroku veľká, neestetická jazva, prípadne bude pociťovať nepríjemnú bolesť. Práve naopak, už do dvoch hodín od zákroku je pacient mobilný a prepustený domov.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Menhal Abou Hamdan ordinuje v ortopedickej ambulancii kliniky Shmas, ktorá sa nachádza v Banskej Bystrici, konkrétne na ul. Cesta k nemocnici č.1.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Ortopédia Banská Bystrica
Adresa
Cesta k starej nemocnici 1
Stará nemocnica, SHAMSCLINIC
97401 Banská Bystrica
Stará nemocnice
Slovenská republika