Inštitút estetickej laserovej kozmetiky

Inštitút estetickej laserovej kozmetiky

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Trieda KVP 4, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Inštitút estetickej laserovej kozmetiky
Inštitút estetickej laserovej kozmetiky
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky v Košiciach je najširšie centrum poskytujúce neinvazívne zákroky estetickej medicíny. Inštitút je vybavený modernými prístrojmi a technológiami, ktoré zaručujú výborné výsledky, ponúkajúci profesionálny a individuálny prístup. Vaša spokojnosť je vždy na prvom mieste.

Inštitút ELK ponúka širokú paletu dermatokozmetických ošetrení, kombinovaných prístrojových ošetrení, laserových ošeterní, aplikácie kyseliny hyalurónovej, liposukcie, a liečby pomocou Vital Injector.

Dermatokozmetické ošetrenia

V ponuke dermatokozmetických ošetrení nájdete zákroky, ako napríklad diamantovú, kryštalickú i digitálnu dermabráziu, ultrazvukové čistenie pleti, rádiofrekvenciu, chemický píling, ozónovú terapiu, komplexnú liečbu akné, facelifting, liečbu svetlom, či pokiaľ si potrebujete odpočinúť, môžete absolvovať i relaxačno-kozmetickú masáž.

Kombinované prístrojové ošetrenia

Pokiaľ máte problémy s akné a rozšírenými pórmi, či potrebujete pokožke prinavrátiť mladosť a sviežosť, tak potom môžete pôdstúpiť práve jedno z kombinovaných prístrojových ošeterní, ktoré Inštitút ELK ponúka. Vybrať si môžete z LED Termoliftingu, ktorý zrýchľuje regeneráciu pokožky, kombinovanej, troj krokovej liečby akné, Luxury ošetrenia pre vyčistenie pleti a zúženie pórov, či lifting krku a dekoltu, pri ktorom sa využívajú čiastočky zlata.

Laserové ošetrenia

Laser je dnes jeden z najčastejšie využívaných prístrojov pri liečbe a odstraňovaní mnohých kožných defektov. Laserom Vám pomôžu zbaviť sa pigmentácií rôzneho druhu, nežiadúceho ochlpenia, ciev, varixov a žiliek, zredukovať nadmerné potenie, odstrániť jazvy a strie, ošetriť akné a jazvy po akné, a omladiť Vám pleť na tvári.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je pre telo prirodzená látka. Preto je i najpoužívanejším prostriedkom na odstránenie vrások a vyhladenie pokožky v akomkoľvek veku. Slúži tiež ako prevencia proti starnutiu. Kyselina hyalurónová sa aplikuje injekčne priamo na potrebné miesto. Efekt je viditeľný okamžite.

Liposukcia

V Inštitúte ELK môžete podstúpiť i liposukciu a využiť rôzne metódy odbúrania tuku, formovania postavy, odstraňovania celulitídy, či lymfodrenáže pre naštartovanie lymfatického systému. Ak by ste si však nevedeli vybrať, ktorý zákrok z ponuky je pre Vás najvhodnejší, vždy sa môžete objednať na osobnú konzultáciu k odborníkovi, ktorý Vám presne stanoví potrebné ošetrenie, či ich kombináciu, šitú na mieru pre Vás.

Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky nájdete v Košiciach, na ulici Bardejovská 1, v moderne vybavených priestoroch, kde Vám vždy s radosťou pomôže a poradí profesionálne vyškolený personál.

Recenzie (1)

4.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.