Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

9. 4. 2021 · Aktualizácia: 3. 10. 2023

Augmentácia pŕs a labioplastika , MUDr. Rácz, Interklinik, Bratislava, s výsledkom som veľmi spokojná

Stojí to za to
Približná cena: 3.600 €

Hodnotenie Lelula:

Augmentácia pŕs a labioplastika , MUDr. Rácz, Interklinik, Bratislava, s výsledkom som veľmi spokojná

11.1.2021 som podstúpila augmentáciu prsníkov a labioplastiku na klinike Interklinik v Bratislave pod vedením pána doktora MUDr. Norberta Rácza. S výsledkom som veľmi spokojná, všetko prebehlo bez komplikácií. Pán doktor aj personál bol veľmi príjemný. Vrelo odporúčam :)

1

Komentár (1)

Krásny deň Lelula?‍♀️
Ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie. Ako sa Vám darí s odstupom času a ako prebieha zotavovanie? Nechcete sa podeliť s nami o viac informácií, ako celý zákrok prebiehal? Predsa len sú to dosť citlivé zákroky a táto kombinácia nie je tak bežná. Zaujímala by ma rekonvalescencia. Aký typ a veľkosť implantátov ste zvolila? Fotečky by moc potešili.?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Augmentácia a modelácia poprsia

28.10 som absolvovala augmentaciu a modeláciu poprsia u pána doktora Mládka, od prvej konzultácie som vedela,že je to obrovský odborník a ani na sekundu som nezaváhala či ísť alebo neísť k nemu. Veľkosť pŕs mi zvolil presne podľa mojich predstáv...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.