Augumentácia MUDr. Payer - fotky

maca

Chcem sa tiež podeliť o skúsenosť s augumentáciou, a hlavne s nádhernou prácou a nadštandardým prístupom pána doktora Payera.
Mám 30r, zatial jedno dieťa a na zákrok som sa odhodlávala viac než rok od doby ako som prestala kojiť synčeka a moje prsia zmizli. Nikdy som nebola za plastické úpravy a operácie ale pri pohlade na samú seba do zrkadla mi vždy klesol úsmev. Necítila som sa absolútne sexy nahá, i pred manželom. Ženy ktoré tiež kojili vedia o čom píšem. Nesedela mi absolútne žiadna podprsenka, svoje prsia som nešťastne schovávala pod volné tričká.
Stále som váhala, vyberala chirurgov, kliniky, študovala internet, recenzie a absolvovala 4konzultácie..
Najviac ma oslovil prístup pána doktora Payera, u ktorého som absolvovala konzultáciu v Prahe, kedže sme sa zdržiavali v CZ. Aj keď som ešte navštívila iných chirurgov, v mysli som sa stále vracala k pánu doktorovi a môj vnútorný pocit mi hovoril že on bude proste najlepší.
Keď som zistila že pán doktor operuje niektoré dni v mesiaci aj v BA v Interklinik bola som celá šťastím bez seba. Po zavolaní na kliniku vypadalo že termín operácie bude až po lete z čoho som bola trochu sklamaná, ale povedala som si, na dobré sa oplatí počkať, tak budem trpezlivá, chcem predsa prsia od Pána doktora.
Ani nie po mesiaci mi zavolala pani asistentka z kliniky že pán doktor má voľný termín na 15.3. Bola som celá šťastná a zároveň aj v šoku z toho že už za mesiac bude operácia. S pánom doktorom sme sa ešte stretli doladili detaily a aj keď som si nebola niečím istá, vždy mi ochotne odpovedal cez správy alebo tel.hovor, poradil, uistil ma v správnej veľkosti implantátu. Ako sa blížil môj deň, bola som strašne nervózna, dokonca som to chcela aj zrušiť, po prečítaní nejakých zlých skúseností a recenzií. Neurobila som to, pretože môj manžel ma podporoval, vedel že sa chcem cítiť žensky a krásne hlavne ja, a nedokázala som si predstaviť že budem žiť celý život s takými prsiami ktoré pripomínajú len vyťahanú kožu do strán.
V deň operácie, bol pán doktor usmiaty a veselý ako vždy, čo určite odbúralo aj môj stres zo zákroku. Všetko prebehlo v úplnom poriadku bez žiadnych komplikácií. Mám anatomické implantáty 330ml pod svalom. Mojim prianím boli čo najprirodzenejšie vypadajúce prsia. Aj keď som sa obávala veľkosti 330ml pretože som drobnej postavy, dôverovala som pánu doktorovi a zverila sa do jeho rúk, za čo mu nesmierne ďakujem. Prsia sú úžasné, som 8.týždeň po operácii a sú tak mäkké, takmer ako prirodzený prsník. Krásne sa tvarujú každým dňom sú krajšie a krajšie. Už teraz pripomínajú prirodzený tvar kvapky. Som z nich nadšená nielen ja ale i manžel.
Aj keď som bola krátko po zákroku zo vzhľadu pŕs rozpačitá pán doktor ma vždy ukľudňoval že je to pooperačný opuch a kedže mám implantáty pod svalom bude to hojenie a pokles trvat o niečo dlhšie.
S Pánom doktorom som nadmieru spokojná a budem ho všade doporučovať. Je to skvelý doktor, človek s priateľským dobrosrdečným prístupom. Vždy mi ochotne odpovedal na všetky moje otázky a dotazy. Je vidieť že do svojej práce vkladá všetko. Málokde dnes stretnete v odvetví zdravotníctva či akomkoľvek inom, človeka s takým prístupom a sršiacim entuziazmom.

Týmto chcem povedať všetkým ženám ktoré uvažujú o zákroku, choďte do toho, stojí to za to! Bolesť po zákroku je znesiteľná a trvá cca týždeň potom sa môžete už len tešiť z krásneho poprsia.

A nakoniec chcem za všetko poďakovať Vám pán doktor. Splnili ste nadmieru moje očakávania a túžbu po krásnych prsiach.
Nech ste naďalej tak profesionálnym odborníkom a skvelým človekom ktorý s radosťou plní priania nás žien túžiacich po krásnom sexy plnom dekolte. Klobúk dolu pred Vašou prácou a celkovým prístupom.

Zobraziť príspevky7 Skryť príspevky7
Barbora99

Dobrý deň chcem sa spýtať koľko meriate a vážite ? ☺️

Zobraziť odpoveď
maca

Zdravim?
Vazim 50kg meriam 158cm

Michaela

Ahoj, je to presne ako píšeš, sú ženy, ktoré majú s operáciou zlú skúsenosť - je to operácia, chirurgický a teda invazívne zákrok, a ako každá operácia aj augmentácie pŕs má svoje riziká. Je ale dobre, že sa o tom píše, a že si tu zdieľame všetko - radosť z nového lepšieho tela, aj to že keď sa objaví komplikácie, alebo nie sme 100% spokojné s výsledkom ...Človek musí urobiť informované rozhodnutie a prijmú toto riziko a súčasne urobiť maximum pre to, aby toto riziko minimalizoval - v tomto prípade výberom empatického a skúseného lekára a kvalitných implantátov. Lekár stojí za tým, že ak urobí všetko správne a pacient dodoržuje pooperačnú starostlivosť minimalizuje komplikácie bezprostredne po zákroku a v procese hojenia a ak sa vyskytnúť, vie ich vyriešiť. Voľba kvalitných implantátov potom môže veľmi znížiť mieru neskorých komplikácií spojených s aumgentací pŕs.Myslím, že si nepodcenila ani jedno z vyššie uvedeného. Krásna prsia! Vďaka za zdieľanie informácií !!

Mamija

Mozem sa, prosim, spytat kolko stoji takyto zakrok?
Vopred dakujem.
Mamija

Zobraziť odpoveď
maca

Zdravim, ja som dala za augumentaciu 3399€ + predoperacne vystrenia ktore som vsetky absolvovala na klinike.

Kasi

Ahoj, možem sa spýtať na značku implantátov?

Zobraziť odpoveď
maca

Ahoj. Mentor anatomical 330cc

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

V lete som vždy obdivovala výstrihy mojich kamarátok. Plné prsia v plavkách alebo v sexi tričkách vyzerajú naozaj super. Kamarátka mi odporučila Interklinik. S výsledkom operácie bola spokojná a ja som s ňou mohla len sú... Viac 

Odborníci vo vašom okolí