Skvelá práca

Kliniku Avelane môžem len odporučiť, som 6.deň po Augmentácii a pán Dr. Mládek, ktorý ma operoval, odviedol svoju prácu skvele a cením si aj pooperačnú starostlivosť ako zo strany ochotných sestričiek tak aj z jeho strany. Pripravujem sa na Rhinoplastiku a dermatologické ošetrenia a týmto chcem len povedať, že ostávam verná tejto klinike aj pri ďalších zákrokoch. Ďakujem ;-) Monika K.

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1

Dobrý deň prajem p. Monika, čítam len samé výborné referencie ako na kliniku tak na pána Dr. Mládeka. Ja sa chystám už 5rok na operáciu , ale až teraz si konečne môžem splniť svoj sen, ja nemám žiaľ žiadne prsia, ale teda žiadne.
Už sa teším, že budem vypadať ako žena a nie ako "dospievajúce dievča".
Som objednaná na konzultáciu do Avelane - chcem sa Vás spýtať svoje pôvodné prsia ste mali akej veľkosti a akú zn. implatátov ste si dali Nagor alebo Mentor? Viem, že do úvahy budú pripadať aj iné predispozície ako obvod hrudníka, váha, výška.. Za konzultáciu je vyberaný poplatok?
Ďakujem za Vaše info, majte sa pekne a držte sa

Ďalšie podobné odporúčania

Mentor 400 ml, augmentácia

Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Som len 3 tyzdne po operacii a citim sa uzasne. Vsetko prebehlo na jednotku! Prsia su ovela krajsie ako som si to predstavovala. Chcela by som sa podakovat p. Dr.Kovacovi za skvelu pracu a celemu... Viac 

mentor anatomické 295 ml ulož pod sval

Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Prajem pekný deň :)13.09.2016 som podstúpila augmentáciu prs.Môj odveký problém s prsiami je konečne preč:))).Aj keď som odkojila 2 deti,prsia som nikdy nemala a utešovanie,že po deťoch sa to zmení... Viac 
Odborníci vo vašom okolí