Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 8. 2022 · Aktualizácia: 10. 1. 2023

Lekár a jeho operačni tím zabudol GAZU v mojom prsníku.

Nestojí to za to
133699
133700
133701

O lekárovi

Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Bohužiaľ po druhých mesiacoch som sa rozhodla verejne porozprávať môj príbeh. V roku 2016 som bola operovaná v banskej Bystrici u doktora Červena , Od roku 2019 sa sťažujem Na problémy s prsníkom. Nebola mi poskytnutá žiadna starostlivosť. V roku 2020 som mala zápal prsníka. Ktorý sa vroku 2021 zopakoval V silnejšie forme. Podstúpila som rôznym vyšetreniam, Lebo zo začiatku sme mysleli že ide o siliconoma , výtok silikónu s protézy/ roztrhnutie protézy . Nasledujúce rentgenové Vyšetrenie potvrdilo že protézy sú v poriadku, V tom okamihu som si myslela že zodpovednosť plastického chirurga končí, A začala som riešiť moje problémy na Onkologickom oddelení . A dvakrát v narkóze mi vyberali vzorku z tejto čudnej hmoty. Nakoniec v januári 2022 som bola operovaná, Pred operáciou som podpísala papiere ze ak by bolo potrebné amputovať prsník som pristúpila k tomu. Keď s podpazušia vybrali o 6 centimetrový nález, Zistili že ide o GAZU ktorú doktor Dusan Cerven vroku 2016 zabudol v mojom prsníku.

Strašne . Medzi súdne pojednávanie trvalo 6 mesiacov ale doktor sa vyjadril k tomu že ona mi nič platiť nebude z toho dôvodu že na Slovensku smrť pacienta to je tak na 30 000 €. Tak neviem že či tento človek nemá žiadneho boha že sa nebojí vysloviť takúto frázu na verejnosti ale je to naozaj hrozné. Takže iba náklady boli vo výške 14 000 €, momentálne mam jeden prsník väčší ako druhý takže budem musieť podstúpiť ďalšou Reoperáciou aby sa Dali prsníky do poriadku aj z estetického hľadiska načo si myslím že mám absolútny nárok.

5

Komentárov (5)

K Uvedenej veci treba dodať iba jednu vec že vy ste tu Gazu v mojom prsníku nemali zabudnúť!
Zabudnutie cudzieho telesa v tele pacienta môže sposobit smrť!
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.