Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 100% do 1 dňa
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie (5)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ŠNOP Bratislava? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


ŠNOP Bratislava už získal/a tieto skúsenosti

Anonym

Anonymous 18.06.2012
Stojí to za to     

Zdravim vas, po vysetreni vo vasej nemocnici lekarom MUDr. Majeskym som bol spokojny. Po vysetreni a prestudovani prinesenej dokumentacie, ktoru som mu predlozil, urcil spravnu diagnozu - komunikaciu cysty v kolene s ok...olim. Odporucil mi jej operaciu. Po informacii o platbe za tuto operaciu vo vasej nemocni 220 EUR + ine vydavky a dlzku cakania na operaciu (jul 2012), a vzhladom na moju financnu situaciu, (som dochodca) som vyhladal statne zariadenie, ktore tuto operaciu vykonalo v juni 2012. Teraz som v postoperacnej rekonvalescencii. Tout cestou sa chcem podakovat vam a MUDr. Majeskemu za spravne urcenie dianozy. Ostavam s pozdravom Sysák Viac 

Profil - ŠNOP Bratislava

Motto:

Spoľahlivý partner pre váš pohybový aparát.

Uvítanie

História špecializovanej nemocnice so zameraním na oblasť ortopedickej protetiky sa začala písať v roku 2003, oddelením pracoviska ortopedickej protetiky FN v Bratislave. Vzhľadom na špecializáciu si nemocnica právom vyslúžila status vysoko špecializovaného a unikátneho zariadenia, ktoré primárne poskytuje služby pacientom s ochoreniami oporno-pohybového aparátu. O skutočne vysokej kvalite tejto nemocnice svedčí získanie niekoľkých certifikátov a ocenení, vrátane Národnej ceny za kvalitu z roku 2013. Tá je považovaná za jednu z najprestížnejších cien, ktorej predchádza veľmi prísne a najmä objektívne posúdenie všetkých služieb a činností daného zdravotníckeho zariadenia. Celá súťaž je organizovaná štátom, v rámci Národného programu kvality.

K získaniu tohto skutočne vzácneho ocenia ŠNOP určite dopomohlo aj zavedenie dvoch špecifických systémov a to manažérstva kvality a integrovaného manažérskeho systému. Nemožno však opomenúť ani ďalšie ocenenia, ktoré si nemocnica svojou činnosťou, resp. kvalitou poskytovaných služieb vyslúžila. Od roku 2012 sa môže pochváliť oceneniami zlepšenia výkonnosti a výnimočnosti CAF.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

K službám ŠNOP patrí tak ambulantná, ako aj ústavná a rehabilitačná zdravotná starostlivosť doplnená o služby jednodňovej operačnej zdravotnej starostlivosti. Tá je určená pre pacientov, ktorých zdravotný stav si vyžaduje ortopedický, plasticko-chirurgický či gynekologický zákrok. Po náročnejších zákrokoch, vyžadujúcich si hospitalizáciu, je pacient umiestnený na komfortne vybavenom lôžkovom oddelení s WiFi pripojením.

Pre ľudí, ktorí si chcú udržať svoje zdravie vo výbornej kondícii je určené Centrum zdravia poskytujúce nielen masáže a taping, ale aj lymodrenáž, rôzne cvičenia v bazéne a individuálnu hodinku intenzívneho cvičenia s fyzioterapeutom. Ten na základe vašich požiadaviek a aktuálnych potrieb zostaví vhodný cvičený plán či už vo forme cvikov na uvoľnenie, posilnenie svalstva, prípadne odstránenia svalovej nerovnováhy.

Naša klinika

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku sa nachádza na Záhradníckej ulici č. 42 v Bratislave. Na vyšetrenie sa môžete objednať online – vyplnením krátkeho formulára alebo telefonicky na č. +421 2 501 16 111.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operácia brucha) Od 1 570 €
   Miniabdominoplastika
Facelift, SMAS facelifting
Injekčné výplne Od 122 €
   Lipofilling, Lipotransfer (aplikácie vlastného tuku)
Korekcia jaziev Od 80 €
Liposukcia
Modelácia prsníkov (Mastopexia) Od 1 260 €
   Augmentácia prsníkov s mastopexiou
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 50 €
Operácia asymetrie prsníkov
Operácia čela (Forehead lift) Od 1 050 €
Operácia nosa (Rhinoplastika) Od 1 500 €
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 505 € Do 965 €
Operácia pier (Augmentácia) Od 122 €
Operácia uší (Otoplastika) Od 555 €
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)
Výmena implantátu
Vybratie implantátu
Zmenšenie prsníkov Od 1 490 €
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia) Od 1 460 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Záhradnícka 42
821 08 Bratislava
Slovenská republika