Prim. MUDr. Pavol F. Dráč

Prim. MUDr. Pavol F. Dráč

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Šancová 110, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Prim. MUDr. Pavol F. Dráč
Prim. MUDr. Pavol F. Dráč
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Primátor MUDr. Pavol F. Dráč je popredný slovenský plastický chirurg pôsobiaci v ambulancii esteticko-plastickej chirurgie v Železničnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. Patrí medzi špecialistov zaoberajúcich sa viacdňovou estetickou medicínou. Medzi najčasnejšie zákroky, ktorými sa zaoberá patria hlavne odstraňovanie znamienok a kožných derivátov, tetovaní, zväčšenie prsníkov, face lift pier, čela obočia a liposukcia. Zákroky vykonáva citlivo a s osobitým ohľadom na pacienta.

Zákroky plastickej chirurgie vykonáva doktor Prim. MUDr. Pavol F. Dráč v rámci ambulantných ošetrení, ale aj viacdňových pobytov v nemocnici. Drobné korekcie je možné podstúpiť ako zákrok s odchodom pacienta domov v ten istý deň. Operácie si najčastejšie vyžadujú 1-2 dňovú hospitalizáciu v moderne vybavenej inštitúcii.

Medzi najčastejšie úkony jednodňovej medicíny, ktoré je možné u Prim. MUDr. Pavola F. Dráča podstúpiť, patria dermabrázia, tetováž a odstránenie znamienok v lokálnej anestézii. Dermabrázia je špeciálna metóda, ktorá sa snaží pomocou rôznych postupov spraviť jazvy menej nápadnými. Využívajú sa na to moderné prístroje a postupy, ako napríklad elastická textília.

Modelovanie postavy je jeden z ďalších a najtypickejších operačných úkonov, ktoré u Prim. MUDr. Pavol F. Dráč vykonáva. Odsatie tukových buniek je možné uskutočniť v lokálnej anestézii, ale pri väčších oblastiach je nutná celková anestézia. Obľúbenou sa stala predovšetkým k rýchlim výsledkom, ktoré pri formovaní siluety tela táto metóda ponúka.

Ambulancia esteticko-plastickej chirurgie pri Železničnej nemocnici a poliklinike v Bratislave má nezastupiteľnú úlohu v oblasti estetickej medicíny na Slovensku. Je moderne vybavené a spĺňa najprísnejšie kritériá a normy, ktoré stanovuje Slovenská republika a Európska únia. Samostatnou oblasťou starostlivosti o pacienta je orientácia na dôkladné vyšetrenie, stanovenie presnej diagnózy a ďalšieho postupu liečby. Všetky úkony sú konzultované s pacientom s možnosťou výberu postupu, ktorý je najvhodnejší pre daný problém.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.