Esthé-Derm, s.r.o.

Esthé-Derm, s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Esthé-Derm, s.r.o.
Esthé-Derm, s.r.o.
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Klinika Esthé Derm v Banskej Bystrici sa zameriava na dermatologickú a korektívno-estetickú medicínu. Tím kliniky sa skladá zo skúsených odborníkov, ktorí majú za sebou roky praxe a množstvo spokojných klientov. Spokojnosť klientov s výsledkom je pre nich na prvom mieste, preto pracujú iba s kvalitnými certifikovanými produktami a materiálmi. Vo svojom odbore sa tiež neustále vzdelávajú a sledujú najnovšie trendy. Klienti môžu mať teda istotu, že v Esthé Derm o nich bude špičkovo postarané.

Klinika Esthé Derm ponúka rôzne estetické výkony a ošetrenia zamerané na omladenie a starostlivosť o celé telo. Patrí medzi ne aplikácia botulotoxínu, ktorá je účinná na vyhladenie vrások a po ošetrení sa môžu klienti tešiť na mladšiu a uvoľnenejšiu pleť. Botulotoxín je však efektívny aj v boji proti nadmernému poteniu (hyperhidróza), takže ak vás v lete trápi nepríjemný pocit z nadmerného potenia, na klinike vám pomôžu tento problém vyriešiť. V Esthé Derm pracujú s botulotoxínom značiek Botox, Dysport a Vistabel. Ďalší populárny estetický výkon, vďaka ktorému budete mať mladšiu pokožku, plnšie pery, zmiernené kruhy pod očami, či vymodelovanú tvár, je aplikácia kyseliny hyalurónovej. Používa sa nielen na tvár, ale je vhodná aj na ošetrenie a omladenie krku, dekoltu a rúk.

V ponuke Esthé Derm nájdete aj čoraz viac populárnu mezoterapiu. Pri tejto procedúre sa do pokožky vpichuje koktejl aktívnych mezoterapeutických sér, ktoré pokožku vyživujú, spevňujú, vypínajú, rozjasňujú a celkovo ju omladzujú. Ďalšími procedúrami sú aj chemický peeling, laserová epilácia, kryoterapia, elektrokoagulácia alebo digitálna dermatoskopia.

V Esthé Derm sa o vás postará MUDr. Marcela Slobodníková, ktorá sa dermatológii a estetickej medicíne venuje so zápalom a vášňou, takže klienti si môžu byť istí, že sa zverujú do dobrých rúk. Ďalšími členmi tímu Esthé Derm sú MUDr. Ladislav Slobodník a zdravotná sestrička Zuzana Vrzalová.

Moderné a plne vybavené priestory kliniky Esthé Derm nájdete v Banskej Bystrici na ulici Cesta k nemocnici 1.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.