Esthé-Derm, s.r.o.

Esthé-Derm, s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Esthé-Derm, s.r.o.
Esthé-Derm, s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 286 návštev profilu

Esthé Derm je súkromná klinika estetickej medicíny, ponúkajúca profesionálne výsledky, o ktoré sa stará kvalifikovaný personál, využívajúci moderné zariadenie a certifikované produkty. Pre personál Esthé Derm je na prvom mieste individuálny a profesionálny prístup, a najmä Vaša spokojnosť.

Klinika Esthé Derm sa zameriava na zákroky estetickej medicíny tváre, krku a dekoltu, rúk a tela.

Tvár

V ponuke skrášlovacích zákrokov tváre je aplikácia botulotoxínu pre vyhladenie vrások, aplikovanie kyseliny hyalurónovej pre modelovanie tváre, liečbu kruhov pod očami, zdvihnutie obočia či zväčšenie pier, ďalej mezoterapia, chemický píling tváre, ktorý Vám pomôže odstrániť pigmentové škrvny, vrásky a akné. V ponuke nájdete i epiláciu MOTUS AX, ktorá trvalo odstraňuje chĺpky hornej pery, líc a v oblasti brady. Pre odstránenie výrastkov, červených znamienok a rozšírených cievok sa využíva elektrokoagulácia, a stareckých bradavíc Vás zbavia kryoterapiou.

Krk a dekolt

Pokiaľ chcete dodať Vášmu krku či dekoltu jeho stratený mládežnícky výzor, tak na klinike Esthé Derm môžete podstúpiť mezoterapiu. Využitím injekčne aplikovaného komplexu vitamínov a minerálov dodá pleti potrebnú výživu, hydratáciu a elasticitu. Pleť si môžete nechať ošetriť i chemickým pílingom, ktorého výsledkom je odstránenie vrások, škvŕn či jazvičiek z oblasti Vášho krku a dekoltu.

Ruky

Ak Vás trápi, či ste zanedbávali starostlivosť o Vaše ruky, ešte vždy ich môžete zachrániť aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Tá vyhladzuje vrásky, hydratuje pleť a dodáva jej sviežosť.

Telo

Pokiaľ Vás trápi nadmerné potenie, vyriešiť to môžete botulotoxínom. Ten sa aplikuje na miesto nadmerného potenia a tam zablokuje prenos impulzov nervovo-svalového spojenia. Tým zablokuje uvoľňovanie acetylcholínu, ktorý je zodpovedný za nadmerné potenie. Pred aplikovaním botulotoxínu nie sú potrebné žiadne testy, ani anestéza. Na tento zákrok sa využíva len ten najkvalitnejší botulotoxín značky Dysport, Botox a Vistabel.

A ak by ste sa chceli zbaviť chĺpkov na nohách, v podpazuší, rukách, či chrbte, môžete podstúpiť epiláciu MOTUS AX, ktorá trvalo odstraňuje nezbedné chĺpky. Laser MOTUS AX je navrhnutý na všetky typy pigmentácie pokožky a chĺpku. Zákrok teda môžete podstúpiť počas celého roka.

Tím kliniky Esthé Derm tvorí skúsené duo doktorov MUDr. Marcela Slobodníková a MUDr. Ladislav Slobodník, ktorým asistuje zdravotná sestra Zuzana Vrzalová. Pri starostlivosti o Vaše telo sa využívajú kvalitné a certifikované produkty a prístroje. Kliniku nájdete v širšom centre Banskej Bystrice, v priestoroch starej nemocnice, na adrese Cesta k nemocnici 1.

Požiadajte Esthé-Derm, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!