Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 komentár

Zväčšenie prsníkov po dvoch deťoch, dvojičkách

Pacient: teruska

Realizoval/a: GÉVÉ Klinika
GÉVÉ Klinika

Zákrok: stojí to za to

Informuje: teruska. 99% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: teruska o: GÉVÉ Klinika

5.0

Prsia

11. 2. 2016 · Aktualizácia: 30. 9. 2023

Po dvoch deťoch, dvojičkách, som sa rozhodla podstúpiť zväčšenie prsníkov v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Po deťoch už moje prsia neboli ani zďaleka také ako počas tehotenstva alebo pred ním, tak som musela urobiť rázny krok a neľutujem to. Na tejto klinike som dostala prvotriednu starostlivosť a výsledok, s ktorým som spokojná a ktorý mi dodal sebavedomie. Ďakujem.

1

Komentár (1)

Dobrý deň, Teruška. Starostlivosť o dvojičky musí byť teda riadna fuška. Aj ste detičky kojila? Keď áno, ako dlho od ukončenia kojenia ste zväčšenie poprsia absolvovala? Dík za hodnotenie. Jana
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Úžasný prístup, skvela práca

Koncom januára 2022, som podstúpila zväčšenie prsníkov u pána doktora L. Šimku. Pán doktor je veľmi sympaticky, pred operáciou mi všetko podrobne vysvetlil a upokojil. Mala som konzultáciu aj u iného pána doktora, ktorý má však nepresvedčil...

Čítať ďalej
Plné prsia ako počas tehotenstva

Vyhrala som zväčšenie prsníkov zdarma kde som bola vybratá spomedzi 400 žien. Nikdy som nemala veľké prsia čo ma veľmi trapilo, no po kojení svojích 2 detí to bol strašný pohľad na ne. Tak som sa rozhodla že skús svoje šťastie a podarilo sa...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika