Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 2 odpovedí

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s LYMFOCENTRUM? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - LYMFOCENTRUM

Motto:

Relaxačné stredisko pre zdravie a krásu tela otvorené 365 dní v roku.

Uvítanie

Lymfocentrum ponúka svojim klientom široké spektrum služieb, ktoré sú rozdelené do špeciálnych zón s výnimkou zóny lekárov, ktorá zahŕňa ordináciu chirurgie, neurológie, urológie, dermatoestetiky a psychoterapie. Súčasťou centra je aj recepcia, kde získate bližšie informácie o procedúrach, permanentkách, ponúkaných produktoch a Turbo soláriu. Taktiež si tam môžete zakúpiť darčekovú poukážku s venovaním, informovať sa o jednotlivých akciách či založiť si jednu z V.I.P kariet (Basic, Silver, Gold).

 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Relax zóna je určená tak pre pacientov s celulitídou, tukovými vankúšikmi, pivným bruškom a väčším zadkom, ako aj tých, ktorých trápia problémy s pleťou, aknózou či nepríjemné pigmentové škvrny, vrátane vrások, zvädnutej pleti a oparov. Za pomoci ionizéra a svetelnej terapie si odborníci v Relax zóne poradia aj s ochoreniami vlasov. Relax zóna je taktiež vhodnou voľbou pri bolestiach krížov, chrbta, krku, opuchu dolných končatín a nedostatočnom prekrvení.

Zrelaxovať, uvoľniť telo, zbaviť sa problémov nielen na tele, ale aj na duši môžete v Zóne masáží. Na výber máte z rôznych typov, od športovej, relaxačnej až po reflexnú a detoxikačnú medovú masáž. Špecifickým typom je masáž lávovými kameňmi, ktorá taktiež stojí za vyskúšanie.

K účinným metódam využívaným pri problémoch s pohybovým aparátom spadajúcim do Zóny fyzio patrí fyzioterapia, magnetoterapia, elektroterapia a ultrazvuk.

Pri bolestiach hlavy, migréne, zvýšenom strese odporúčame využiť liečebné metódy Zóny Cefaly ® spočívajúce vo využití neurostimulačnej technológie.

Pre dámy, ktoré si potrpia na krásnu a sviežu pleť je Zóna kozmetiky ako stvorená. Poskytuje nielen liečbu biokozmetikou SynCare, ale aj kyselinou hyalurónovou a 24-karátovým zlatom. Výrazný dermatologický efekt má aj uvoľňujúca bahenná terapia v Zóne RÉMY LAURE, pri ktorej sa využíva organická biokozmetika značky Rémy Laure. Novinkou v oblasti dermatokozmetiky je Zóna DermaOxy zahŕňajúca kyslíkovú mezoterapiu, ktorej výsledkom je hebká a regenerovaná pleť.

V starostlivosti o pleť vyniká Zóna Gold Mask s maskami obsahujúcimi morský kolagén, kyselinu hyalurónovú, vločky alebo nano-častice 24-karátového zlata a esenciálne olej z ruží, prípadne perál určených na rôzne typy pleti. Veľmi podobný účinok má i Zóna Gold Cosmetica ® pozostávajúca z masáže mandľovým olejom s 24 karátovým zlatom a vôňou lahodnej čokolády.

Za pozornosť stojí aj trio zón Parafín, Manikúra a Pedikúra, v ktorých si môžete vybrať decentnú japonskú alebo francúzsku manikúru, teplý parafínový zábal či mokrú, alebo suchú pedikúru. Navyše Zóna pedikúry poskytuje aj kompletnú starostlivosť o dolné končatiny, vrátane liečby otlakov, zarastených nechtov a iných deformácií.

Profesionálnu depiláciu celého tela s pomocou teplého vosku ponúka svojim zákazníkom Zóna Wax Line. V prípade, že vás depilácia veľmi neláka navštívte zónu IPL, kde vám s pomocou intenzívneho pulzného svetla odstránia ochlpenie na rôznych častiach tela.

Naša klinika

LYMFOCENTRUM môžete navštíviť v dvoch pobočkách, na Námestí SNP 13 v Bratislave alebo na Kolárskej 5 taktiež v hlavnom meste.

Profil centra

Stredisko LYMFOCENTRUM v nových priestoroch na Námestí SNP 13 a Kolárskej 5 poskytuje spektrum možností pre udržiavanie zdravia a krásy tela pod jednou strechou 365 dní v roku.

RELAX ZÓNA rieši problémy s celulitídou a tukovými vankúšikmi, pivným bruškom, väčším zadočkom či silnej- šími stehnami, ako aj problémy s aknóznou, zjazvenou a problémovou pleťou. Rieši taktiež pigmentové škvrny, vrásky, zvädnutú pleť, ako aj opary. Relax zóna vie pomôcť pri bolestiach krížov, chrbta a krku, aj s opuchmi nôh a studenými rukami či nohami. Rieši problémy s vlasmi ozonizérom, svetelnou terapiou a pod. Detoxikuje kysličníkom, regeneruje kyslíkom a ponúka množstvo iných procedúr.

ZÓNA MASÁŽE poskytuje rôznymi masážami nielen celkové uvoľnenie, ale hlavne rieši problémy tela aj duše. Okrem klasickej masáže ponúka aj športovú, relaxačnú, reflexnú a detoxikačnú medovú masáž. Veľmi obľúbená je aj masáž lávovými kameňmi.

ZÓNA FYZIO pomáha riešiť problémy pohybového  apará-tu pomocou fyzioterapie, magnetoterapie, elektroterapie a ultrazvuku u mladých aj u starých, zdravých aj chorých.

ZÓNA CEFALY® ponúka liečbu a prevenciu bolestí hlavy, migrén a stresu belgickým patentovaným systémom využívajúcim externú neurostimulačnú technológiu.

ZÓNA KOZMETIKA poskytuje okrem skrášľovania aj udržiavanie pleti prírodnou biokozmetikou SynCare, rieši rôzne problémy pleti pomocou lekárskej kozmetiky ako aj rôznymi neinvazívnymi terapiami. Poskytuje možnosti aplikovania kyseliny hyalurónovej a 24-karátového zlata.

ZÓNA RÉMY LAURE ponúka profesionálne bahenné terapie v tvárovej a telovej kozmetike. Všetky produkty Rémy Laure sú organickými bioproduktami a majú aj výrazný dermatologický efekt.

ZÓNA DermaOXY je absolútna novinka v dermatokozmetike. Touto kyslíkovou mezoterapiou sa pod tlakom aplikujú do pleti špeciálne séra na vitalizáciu a regeneráciu pleti. Novinkou je aj sérum na zlepšenie rastu vlasov a výživy pokožky hlavy. Výrobky neobsahujú parabény.

ZÓNA GOLD MASK ponúka rôzne kolagénové masky s morským kolagénom a s kyselinou hyalurónovou, s vločkami alebo nano-časticami 24-karátového zlata, s karbónovým práškom, esenciálnym olejom z ruží alebo s púdrom z perál pre rôzne typy pleti.

ZÓNA GOLD Cosmetica® je úplnou novinkou a ponúka exkluzívnu masáž luxusným mandľovým olejom s vločkami 24-karátového zlata a s podmanivou vôňou čokolády. Touto masážou sa taktiež aplikujú plátky 24-kartového zlata do pleti na tvári, krku, dekolte a do pokožky rúk.

ZÓNA PARAFÍN sa zaoberá aplikáciou teplého parafínu na regeneráciu pokožky rúk, nôh a iných častí tela.

ZÓNA MANIKÚRA ponúka klasickú suchú, mokrú a taktiež prístrojovú manikúru. V ponuke je aj decentná francúzska a japonská manikúra P-shine.

ZÓNA PEDIKÚRA poskytuje suchú aj mokrú pedikúru - teda kompletnú starostlivosť o Vaše nohy. Rieši zarastené nechty, otlaky, kurie oká, deformácie a iné problémy.

ZÓNA WAX LINE ponúka profesionálnu depiláciu celého tela teplým voskom rady Depiléve.

ZÓNA  IPL ponúka ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom ženám aj mužom s rôznym typom pleti prístrojom najnovšej triedy X-LIGHT CPL / IPL systém: dlhodobé odstránenie neželaného ochlpenia, tzv. fotoepilácia (Photoepilation).

Súčasťou relaxačného strediska LYMFOCENTRUM je taktiež samostatná ZÓNA LEKÁRI - ordinácia chirurgie, dermatológie, urológie, neurológie a psychológie.

Recepcia strediska LYMFOCENTRUM poskytuje nielen detailné informácie o procedúrach, relaxačnú hudbu, teplé a chladené nápoje, ponúkané produkty k zakúpeniu, ale aj Turbo solárium s trubicami podľa normy EÚ. Možnosť zakúpenia permanentiek do solária VEGA LUX OPEN.

Úplnou novinkou sú produkty BOŽSKÝ KVET pre atopikov.


Stredisko LYMFOCENTRUM ponúka už roky možnosť zakúpenia darčekového poukazu s Vašim venovaním. Poskytuje množstvo sezónnych akcií, ako aj celoročné TOP AKCIE: narodeninová, dámska jazda, šťastná hodinka a iné zľavy. Taktiež poskytuje pri určitých sumách získavanie V.I.P. Kariet (Basic, Silver, Gold). Ponúka aj nové zvýhodnené balíky procedúr na zlepšenie celkového zdravia a krásy tela!

Súčasťou strediska LYMFOCENTRUM je aj samostatná ZÓNA LEKÁRI - ordinácia chirurgie, urológie, neurológie, dermatoestetiky a psychoterapie. Dopĺňa ju súdny znalec.

Podrobnejšie informácie o procedúrach a cenách nájdete v jednotlivých letákoch, alebo v recepcii strediska LYMFOCENTRUM. Aktuálne informácie a množstvo súťaží nájdete v profile strediska na Facebooku.

Bližšie informácie o možnostiach objednávok a sezónnych akciách Vám poskytneme v recepcii nášho strediska.

Tešíme sa na Vás !


Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy
Chemický peeling
Dermabrázia
Galvanická žehlička - regenerácia pleti
HydraFacial
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Kavitácia ultrazvuková
Korekcia jaziev
Kyslíková mezoterapia
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
   Liečba biostimulačným laserom
   Odstránenie jaziev laserom
Liečba akné
Liečba celulitídy
Liečba hemangiómov
Liposukcia
   Laserová liposukcia
   Liposukcia ultrazvuková
Liposukcia - Na báze podtlaku
Liposukcia - Na báze rádiofrekvencie
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Mikrodermabrázia
Neinvazívna mezoterapia - Aquaforéza
Neinvazívna ultrazvuková liposukcia
Odstranenie strií
Odstránenie podbradku
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)
Regeneris – biostimulácia kožných buniek
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Námestie SNP 13
(vchod cez T-com pasáž - vzadu 6.poschodie) a po 18.hodine aj počas víkendov Kolárska 5
811 06 Bratislava
centrum
Slovenská republika

Ordinačné hodiny
Pondelok
09:00 - 21:00 
Utorok
09:00 - 21:00 
Streda
09:00 - 21:00 
Štvrtok
09:00 - 21:00 
Piatok
09:00 - 21:00 
Sobota
09:00 - 18:00 
Nedeľa
09:00 - 18:00