Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
LYMFOCENTRUM
LYMFOCENTRUM

LYMFOCENTRUM

  • 2 odpovedí
Kontakt

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Námestie SNP 13
(vchod cez T-com pasáž - vzadu 6.poschodie) a po 18.hodine aj počas víkendov Kolárska 5
811 06 Bratislava
centrum
Slovenská republika

Hodnotenie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s LYMFOCENTRUM? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil

Profil

Motto:

Relaxačné stredisko pre zdravie a krásu tela otvorené 365 dní v roku.

Profil centra

Stredisko LYMFOCENTRUM v nových priestoroch na Námestí SNP 13 a Kolárskej 5 poskytuje spektrum možností pre udržiavanie zdravia a krásy tela pod jednou strechou 365 dní v roku.

RELAX ZÓNA rieši problémy s celulitídou a tukovými vankúšikmi, pivným bruškom, väčším zadočkom či silnej- šími stehnami, ako aj problémy s aknóznou, zjazvenou a problémovou pleťou. Rieši taktiež pigmentové škvrny, vrásky, zvädnutú pleť, ako aj opary. Relax zóna vie pomôcť pri bolestiach krížov, chrbta a krku, aj s opuchmi nôh a studenými rukami či nohami. Rieši problémy s vlasmi ozonizérom, svetelnou terapiou a pod. Detoxikuje kysličníkom, regeneruje kyslíkom a ponúka množstvo iných procedúr.

ZÓNA MASÁŽE poskytuje rôznymi masážami nielen celkové uvoľnenie, ale hlavne rieši problémy tela aj duše. Okrem klasickej masáže ponúka aj športovú, relaxačnú, reflexnú a detoxikačnú medovú masáž. Veľmi obľúbená je aj masáž lávovými kameňmi.

ZÓNA FYZIO pomáha riešiť problémy pohybového  apará-tu pomocou fyzioterapie, magnetoterapie, elektroterapie a ultrazvuku u mladých aj u starých, zdravých aj chorých.

ZÓNA CEFALY® ponúka liečbu a prevenciu bolestí hlavy, migrén a stresu belgickým patentovaným systémom využívajúcim externú neurostimulačnú technológiu.

ZÓNA KOZMETIKA poskytuje okrem skrášľovania aj udržiavanie pleti prírodnou biokozmetikou SynCare, rieši rôzne problémy pleti pomocou lekárskej kozmetiky ako aj rôznymi neinvazívnymi terapiami. Poskytuje možnosti aplikovania kyseliny hyalurónovej a 24-karátového zlata.

ZÓNA RÉMY LAURE ponúka profesionálne bahenné terapie v tvárovej a telovej kozmetike. Všetky produkty Rémy Laure sú organickými bioproduktami a majú aj výrazný dermatologický efekt.

ZÓNA DermaOXY je absolútna novinka v dermatokozmetike. Touto kyslíkovou mezoterapiou sa pod tlakom aplikujú do pleti špeciálne séra na vitalizáciu a regeneráciu pleti. Novinkou je aj sérum na zlepšenie rastu vlasov a výživy pokožky hlavy. Výrobky neobsahujú parabény.

ZÓNA GOLD MASK ponúka rôzne kolagénové masky s morským kolagénom a s kyselinou hyalurónovou, s vločkami alebo nano-časticami 24-karátového zlata, s karbónovým práškom, esenciálnym olejom z ruží alebo s púdrom z perál pre rôzne typy pleti.

ZÓNA GOLD Cosmetica® je úplnou novinkou a ponúka exkluzívnu masáž luxusným mandľovým olejom s vločkami 24-karátového zlata a s podmanivou vôňou čokolády. Touto masážou sa taktiež aplikujú plátky 24-kartového zlata do pleti na tvári, krku, dekolte a do pokožky rúk.

ZÓNA PARAFÍN sa zaoberá aplikáciou teplého parafínu na regeneráciu pokožky rúk, nôh a iných častí tela.

ZÓNA MANIKÚRA ponúka klasickú suchú, mokrú a taktiež prístrojovú manikúru. V ponuke je aj decentná francúzska a japonská manikúra P-shine.

ZÓNA PEDIKÚRA poskytuje suchú aj mokrú pedikúru - teda kompletnú starostlivosť o Vaše nohy. Rieši zarastené nechty, otlaky, kurie oká, deformácie a iné problémy.

ZÓNA WAX LINE ponúka profesionálnu depiláciu celého tela teplým voskom rady Depiléve.

ZÓNA  IPL ponúka ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom ženám aj mužom s rôznym typom pleti prístrojom najnovšej triedy X-LIGHT CPL / IPL systém: dlhodobé odstránenie neželaného ochlpenia, tzv. fotoepilácia (Photoepilation).

Súčasťou relaxačného strediska LYMFOCENTRUM je taktiež samostatná ZÓNA LEKÁRI - ordinácia chirurgie, dermatológie, urológie, neurológie a psychológie.

Recepcia strediska LYMFOCENTRUM poskytuje nielen detailné informácie o procedúrach, relaxačnú hudbu, teplé a chladené nápoje, ponúkané produkty k zakúpeniu, ale aj Turbo solárium s trubicami podľa normy EÚ. Možnosť zakúpenia permanentiek do solária VEGA LUX OPEN.

Úplnou novinkou sú produkty BOŽSKÝ KVET pre atopikov.


Stredisko LYMFOCENTRUM ponúka už roky možnosť zakúpenia darčekového poukazu s Vašim venovaním. Poskytuje množstvo sezónnych akcií, ako aj celoročné TOP AKCIE: narodeninová, dámska jazda, šťastná hodinka a iné zľavy. Taktiež poskytuje pri určitých sumách získavanie V.I.P. Kariet (Basic, Silver, Gold). Ponúka aj nové zvýhodnené balíky procedúr na zlepšenie celkového zdravia a krásy tela!

Súčasťou strediska LYMFOCENTRUM je aj samostatná ZÓNA LEKÁRI - ordinácia chirurgie, urológie, neurológie, dermatoestetiky a psychoterapie. Dopĺňa ju súdny znalec.

Podrobnejšie informácie o procedúrach a cenách nájdete v jednotlivých letákoch, alebo v recepcii strediska LYMFOCENTRUM. Aktuálne informácie a množstvo súťaží nájdete v profile strediska na Facebooku.

Bližšie informácie o možnostiach objednávok a sezónnych akciách Vám poskytneme v recepcii nášho strediska.

Tešíme sa na Vás !


Zákroky
Realizované zákroky Dermatológia
Liečba bradavice (verrucae)
Diagnostika znamienok
Liečba akné
   Retin-A
Liečba herpetických infekcií
Liečba lupienky (psoriáza)
Liečba ružovky (rosacea)
Liečba vitiliga (choroba bielych škvŕn)
Realizované zákroky Plastická chirurgia
Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy
   Telový zábal
Chemický peeling
Dermabrázia
EpilaDerm - epilačný systém
Galvanická žehlička - regenerácia pleti
Gentle Waves LED Photomodulation - ošetrenie pleti
HydraFacial
Kavitácia ultrazvuková
   Green cavite prestige
Korekcia jaziev
Kyslíková mezoterapia
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
   Liečba biostimulačným laserom
   Odstránenie jaziev laserem
Liečba akné
Liečba celulitídy
   Liečba celulitídy - Endermológia
Liečba hemangiómov
Liečba hemoroidov (kŕčových žíl v konečníku)
Liposukcia
   Liposukcia ultrazvuková
   Rádiofrekvenčná liposukcia
Liposukcia - Na báze podtlaku
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Mikrodermabrázia
Neinvazívna mezoterapia - Aquaforéza
Neinvazívna ultrazvuková liposukcia
Odstranenie strií
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)
OXYjet - neinvazívny kyslíkovy lifting
Permanentný make-up
Regeneris – biostimulácia kožných buniek
Syndróm karpálneho tunelu
Realizované zákroky Fyzioterapia a rehabilitácia
Elektroliečba, Elektrostimulácia
Klasická masáž
Laserterapia
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Magnetoterapia
Manipulačná terapia, Mobilizácia
Reflexná masáž
Ultrazvuk

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.