Niobé, s.r.o.

Niobé, s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Záhorácka 5477/15A, Malacky, Bratislavský kraj
Niobé, s.r.o.
Niobé, s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

Niobémedicínske centrum estetickej a korektívnej dermatológie vzniklo v roku 2008. Jeho zakladateľom je estetický dermatológ s dlhoročnými skúsenosťami MUDr. Július Urban, ktorý je držiteľom dvoch atestácií. V prvej atestácii sa zameral na dermatovenerológiu a v druhej zas svoju pozornosť upriamil na oblasť všeobecného lekárstva.

Potvrdením vysokej odbornosti MUDr. Júliusa Urbana je pomerne bohatá zbierka certifikátov z rôznych kurzov a školení, kde sa vzdelával v liftingu prostredníctvom Aptos nití, aplikácii botulotoxínu, omladzovaní vlastnou krvou, aplikácii kolagénu a iných.

Medicínske centrum Niobé pomáha pacientom, ktorých trápia mimické vrásky, ochabnutá, starnúca pokožka, migréna, poruchy spánku či dokonca celulitída na stehnách a bokoch. Na jej liečbu sa využíva špeciálny prístroj LPG. Skladá sa z hlavice schopnej vytvoriť kožný záhyb, ktorý je masírovaný prostredníctvom valčekov, vďaka čomu dokáže účinne pôsobiť na podkožné tkanivo. Následne dochádza nielen k odbúravaniu tukov, ale aj odstráneniu odpadových látok z organizmu, lepšej výmene tekutín v medzibunkovom priestore a detoxikácii celého tela.

Špecialisti v Niobé medicínskom centre si poradia aj s ochabnutou, ovísajúcou kožou na krku, lícach, prípadne v blízkosti očí a sánky. Prostredníctvom metódy APTOS lekár nadvihne podkožné tkanivo a následne ho dotvaruje do želaného stavu, pričom využíva APTOS nite obsahujúce malé podkožné zúbky, ktoré slúžia na zachytenie, podporu a nadvihnutie podkožného tkaniva. Klientovi je pred zákrokom podané lokálne anestetikum, pričom v porovnaní s tradičnými metódami faceliftingu je doba rekonvalescencie pri tomto zákroku podstatne kratšia.

Vrátane vyššie spomínaných zákrokov je súčasťou medicínskeho centra Niobé aj interná ambulancia pod vedením MUDr. Ivany Krchňákovej, ktorá je zameraná na chronické vnútorné ochorenia, liečbu krvného tlaku, ochorenia srdca a poruchy srdcového rytmu.

Lekári v medicínskom centre Niobé sú pacientom k dispozícii na Záhoráckej 5477/15A v Malackách.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Spolupracujúci lekári

MUDr. Július Urban

MUDr. Július Urban

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.