MUDr. Denisa Ahlersová

MUDr. Denisa Ahlersová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
ul. kpt. Nálepku 2854/5, Prešov, Prešovský kraj
MUDr. Denisa Ahlersová
MUDr. Denisa Ahlersová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Denisa Ahlersová je jedna z popredných dermatologičiek, ktorá pôsobí na klinike Derma-Care v Prešove. Patrí medzi certifikovaných odborníkov na estetickú medicínu.Pri výkone svojej práce používa najmodernejšie a najprogresívnejšie techniky ošetrovania pokožky tváre a tela. Ambulanciu, ktorú MUDr. Denisa Ahlersová vedie, vyhľadávajú pacienti nielen z Prešova, ale aj širšieho okolia.

Novinka, na ktorú sa MUDr. Denisa Ahlersová špecializuje je mikroihličková frekvenčná rádiofrekvencia. Táto progresívna technika ošetrenia pokožky tváre pomáha pleti vyzerať mladšie a sviežejšie. Prístroj funguje na základe drobných vpichov, prostredníctvom ktorých sa sa mikrofrekvenčné vlny dostávajú do hlbokých vrstiev pokožky. Napomáhajú k regenerácii buniek a celkovému spevnenie a vypnutiu. Zároveň stimulujú vlákna podkožných vrstiev, ktoré spevňujú a vyhladzujú vrásky.

Táto progresívna neevazívna metóda si našla veľkú obľubu u mnohých spokojných klientov. Keďže ide o rýchli zákrok, pri ktorom dochádza k minimálnemu narušeniu pokožky, pacient môže opustiť kliniku hneď po zákroku. Žiadaný účinok je možné vidieť po troch týždňoch od aplikácie, kedy dochádza k obnoveniu tvorby kolagénu a elastoméru v pokožke.

Výborné výsledky tejto modernej techniky estetického ošetrenia tváre potvrdzujú aj mnohí spokojní klienti. Oceňujú predovšetkým bezbolestnosť, rýchlosť a výsledný efekt. Ten sa dostavuje na základe osobitých charakteristík každej pokožky, zvyčajne však po 2-3 ošetreniach. Výsledkom je viditeľne mladšia, zdravšia a napnutejšia pokožka bez nutnosti chirurgického zákroku, anestézie a pooperačných jaziev.

Klinika Derma-Care sídli v Prešove a ponúka všetky služby spojené s estetickým ošetrením pokožky tváre a tela. Svojim odborným prístupom a progresívnymi metódami si vybudovala značné renomé. Je vybavená najmodernejšími prístrojmi, ktoré sú aktuálnou špičkou v oblasti dermatológie a starostlivosti o pleť. Spokojní pacienti oceňujú aj ľudský a priateľský prístup a príjemný pocit, o ktorý sa stará celí tím kliniky Derma-Care.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.