Napíšte nám

Recenzie (22)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s PHAEYDE Clinic? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


PHAEYDE Clinic už získal/a tieto skúsenosti

Ďalšie recenzie

Profil - PHAEYDE Clinic

Motto:

Váš domov v Európe pre kvalitnú transplantáciu vlasov.

Uvítanie

Človek, ktorý si má z takého veľkého množstva kliník na transplantáciu vlasov vybrať tú správnu nie je práve v najľahšej situácii. Často sa rozhoduje podľa recenzií od spokojných užívateľov. Práve tí sú výborným tromfom PHAEYDE Clinic – klinika, ktorá disponuje najväčším množstvom dokumentovaných zákrokov transplantácie vlasov, najmä čo sa týka fotografií a videozáznamov.

Svojim pacientom ponúkame viac ako 12 aktívnych rokov nadobúdania skúseností a vedomostí, pričom niektorí naši špecialisti sa môžu pochváliť min. 20 ročnou praxou v oblasti transplantácie vlasov. Za svoje pôsobenie počet pacientov, ktorí podstúpili transplantáciu vlasov prevýšil číslo 5.500.000 a neustále rastie. Transplantáciu vykonávame viacerými metódami, z ktorých spomenieme tie najznámejšie s preukázateľným účinkom: FUE, FUE SafeSystem, S.H.E. a ďalšie.

Pacientom ponúkame vysokú kvalitu za rozumnú cenu, ktorá sa spravidla odvíja tak od množstva potrebných graftov, ako aj samotnej metódy transplantácie. Samozrejme, netreba zabúdať ani na dĺžku vlasov. Základnou filozofiou PHAEYDE Clinic je, že kompromisy radšej nájdu lekári v cene, nikdy nie v kvalite transplantácie. Klinika síce nepatrí medzi tie najlacnejšie kliniky v Strednej Európe, avšak v konečnom dôsledku nie je drahé to, keď podstúpite transplantáciu vlasov raz a kvalitne, ale to keď chcete ušetriť na transplantácii a musíte podstúpiť i ďalší, korektívny zákrok. Pravidelne sa totiž stáva, že na kliniku prídu pacienti, ktorí potrebujú korekcie po transplantáciách na iných klinikách.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V porovnaní s inými klinikami podobného zamerania lekári vo PHAEYDE klinike sa snažia využívať inovatívne, pokrokové spôsoby transplantácie vlasov, ktoré však musia byť pre pacienta zárukou 100% bezpečnosti. Jednou z nich je aj metóda S.H.E. Vykonáva sa v lokálnej anestézii, vďaka čomu pacient nepociťuje žiadnu bolesť a po zákroku môže odísť do domáceho prostredia. Navyše celý zákrok je neinvazívny, teda bez akejkoľvek jazvy.

Naša klinika

PHAEYDE klinika sa nachádza v Budapešti, na ul. Szegedi út 56. Odborníci sú pacientom k dispozícii každý pracovný deň od 7:00 do 20:00.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Transplantácia obočia
Transplantácia vlasov Od 1 499 € Do 5 999 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Landererova 6
81109 Bratislava
Slovenská republika

Adresa
Honvéd ulica 9.
Mosonmagyaróvár
Maďarsko

Adresa
10000 Praha
Česká Republika