PHAEYDE Clinic

PHAEYDE Clinic Premium

(17 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Landererova 6, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
PHAEYDE Clinic Premium
(17 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 482 návštev profilu

Človek, ktorý si má z takého veľkého množstva kliník na transplantáciu vlasov vybrať tú správnu nie je práve v najľahšej situácii. Často sa rozhoduje podľa recenzií od spokojných používateľov. Práve tí sú výborným tromfom PHAEYDE Clinic – kliniky, ktorá disponuje najväčším množstvom dokumentovaných zákrokov transplantácie vlasov, najmä čo sa týka fotografií a videozáznamov.

Svojim pacientom ponúkame viac ako 12 aktívnych rokov nadobúdania skúseností v oblasti transplantácie vlasov. Za svoje pôsobenie sa klinika môže pochváliť tisíckami spokojných pacientov a toto číslo neustále rastie. Transplantáciu vykonávame dvomi metódami: FUE a S.H.E.

Pacientom ponúkame vysokú kvalitu za rozumnú cenu, ktorá sa spravidla odvíja tak od množstva potrebných štepov, ako aj samotnej metódy transplantácie. Základnou filozofiou PHAEYDE Clinic je, že kompromisy radšej nájdu lekári v cene, nikdy nie v kvalite transplantácie. Klinika síce nepatrí medzi tie najlacnejšie kliniky v Strednej Európe, avšak v konečnom dôsledku nie je drahé to, keď podstúpite transplantáciu vlasov raz a kvalitne, ale to keď chcete ušetriť na transplantácii a musíte podstúpiť i ďalší, korektívny zákrok. Pravidelne sa totiž stáva, že na kliniku prídu pacienti, ktorí potrebujú korekciu po transplantáciách na iných klinikách.

V porovnaní s inými klinikami podobného zamerania sa lekári na klinike PHAEYDE snažia využívať inovatívne, pokrokové spôsoby transplantácie vlasov, ktoré však musia byť pre pacienta zárukou 100% bezpečnosti. Jednou z nich je aj metóda S.H.E. Vykonáva sa v lokálnej anestézii, vďaka čomu pacient nepociťuje žiadnu bolesť a po zákroku môže odísť do domáceho prostredia. Navyše celý zákrok je neinvazívny, teda bez akejkoľvek jazvy.

PHAEYDE klinika sa nachádza v Budapešti, na ul. Szegedi út 56. Pobočku bližšie k Bratislave máme v meste Mosonmagyarvóvár, autom asi 40 minút cesty z centra Bratislavy. Hovoríme tu po slovensky, anglicky a nemecky.

Ak hľadáte kvalitu v oblasti transplantácie vlasov obráťte sa na kliniku PHAEYDE.

Naši odborníci sú pacientom k dispozícii každý pracovný deň od 7:00 do 18:00.

Zákroky

Plastická chirurgia

Recenzie (17)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Transplantácia vlasov do kútov, cca do 1200 štepov, PHAEYDE Clinic, Bratislava, maximálna spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte PHAEYDE Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!
-30% Exkluzívna internetová zľava

Skutočné príbehy (17)

Transplantácia vlasov u ženy

Rada by som sa Vám úprimne poďakovala za tento úžasný zážitok! Od začiatku až do konca - top! Všetko bolo lepšie, ako som očakávala, od informácií cez rýchle zorganizovanie až po realizáciu. Moje očakávania boli prekročené. Cítila som sa veľmi...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (29)

Videá (3)

Požiadajte PHAEYDE Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!
-30% Exkluzívna internetová zľava

Zodpovedané otázky (8)

Bolesť pri transplantácii vlasov
Odpoveď odborníka · 19. 8. 2019

Transplantácia vlasov je bezbolestný zákrok, ktorý je vykonávaný v lokálnej anestézii. Výzvou pre pacientov je zvyčajne udržať nehybnú polohu počas zákroku. Máme však riešenie: robíme časté prestávky, aby pre pacienta zákrok nebol záťažou....

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článok (1)

Požiadajte PHAEYDE Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!
-30% Exkluzívna internetová zľava