Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

17. 5. 2023

Rhino-septoplastika, v Liptovskom Mikuláši, klinika Pinium, MUDr. Sičák

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

V detstve a v puberte som si zlomila nos, 2x popri športe. Ťažkosti s dýchaním ma začali obmedzovať. Situácia sa vyhrotila počas pandémie a testovania. Rozhodla som sa ísť na ORL, kde mi Dr. odporučil veľkého odborníka, kt. mi vie pomôcť, ale nie len s ventiláciou - funkčnosťou, ale i s estetickou stránkou nosa. 19.1.2023 operácia v LM v klinike Pinum. Strach som necítila, skôr som sa tešila, na výsledok. Operácia a hospitalizácia prebehli nad moje očakávania. Prístup lekárov a celého zdravotníckeho tímu bol skvelí. Profesionálna komunikacia a ľudský prístup zdravotníkov. Prvé dni po operácií, neboli úplne najľahšie, veď predsa to nie je malý operačný zákrok. Dostatočne ma vybavili liekmi či pomôckami na ošetrenie rany. Po 1. týždni, rany začali regenerovať a ja som sa citíla lepšie a silnejšie. S odstupom času môžem len odporučiť na základe svojej osobnej skúsenosti, MUDr. Sičáka - jeho lekárske zručnosti, ale aj prístup zamestnancov v klinike Pinum. Každý človek chce byť pekný a hlavne sa páčiť, dodalo mi to sebavedomie a ten pocit ľahkého dýchania. Treba nájsť v sebe odvahu a ísť do toho, ak sa rozhodnete tak ako ja, rozhodne nebudete ľutovať.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Pekný nos a zdvihnutie sebavedomia

Moj problem je hrbatý nos, hanbím sa zaňho už od detstva ale nemala som doteraz odvahu to nejako riešiť samozrejme aj finančne to nešlo. Veľmi si prajem mať pekný nos aspoň mi to trocha zdvihne sebavedomie a budem sa medzi ľuďmi cítiť lepšie.

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.