LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny
LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny

LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny Premium

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Fatranská 5A, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 12 hodín
LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny
LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny Premium
Žiadne recenzie

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 780 návštev profilu

LASERCENTER je zdravotnícke zariadenie špecializujúce sa na zákroky estetickej dermatológie a laserovej medicíny. Tím špičkových odborníkov stavia na prvé miesto provotriedne poradenstvo, individuálny prístup a služby najvyššej kvality.

LASERCENTER poskytuje množstvo služieb a zákrokov estetickej medicíny, laserovej medicíny, telových ošetrení a rehabilitačných ošetrení.

V kožnej ambulancii poskytuje liečbu, starostlivosť a prevenciu o pokožku. To zahŕňa kontrolu a ošetrenia znamienok, fibrómov, bradavíc a iných kožných útvarov, riešenie problémov so začervenaním tváre, vystupujúcimi žilkami na tvári, liečbu akné, ekzémov a iných kožných defektov.

Pod zákroky estetickej medicíny spadajú zákroky skrášlenia a omladenia pleti na tvári i tele inječnými výplňami, chemickým pílingom, Dracula terapiou, mezoterapiou, injekčnými lipolýzami, či niťovým liftingom.

Laserová medicína ponúka zákroky ako napríklad 4D laserový lifting, fotorejuvenizácia, epilácia chĺpkov, resurfacing, laserová liečba akné, a odstraňovanie znamienok a žiliek laserom.

Prednosťou LASERCENTER je bezpochyby laserová gynekológia pre rýchla a najmä diskrétnu liečbu intímnych problémov. Podstúpiť môžete IntimaLase, zákrok využívajúci unikátnu patentovanú laserovú technológu, ktorá neinvazívne a bez nutnosti anestézie spevňuje pošvu. Ďalším zákrokom je IncontiLase na neinvazívne liečenie miernej až strednej stresovej inkontinencie.

Pokiaľ potrebujete podstúpiť rehabilitáciu z dôvodu zdravotných komplikácii, v LASERCENTER môžete podstúpiť viacero rehabilitačných zákrokov. Magnet SIS 6000 je výkonný indukčný systém s pozitívnymi liečebnými učínkami na ľudské tkanivá. Prispieva tak k úľave a zmierneniu bolesti, podporuje hojenie zlomenín, navodzuje svalovú relaxáciu, pozitvne stimuluje svaly a kĺby. Ďalším rehabilitačným zákrokom je akustická rázová vlna, ktorá sa využíva i v ortopédii, fyzioterapii, športovej medicíne, či urológii na rýchle uľavenie od bolesti a obnovenie funkcií pohybového aparátu. Je to vysoko efektívny a neinvazívny zákrok.

LASERCENTER nájdete v Nitre, na ulici Fatranská 5A, v Medicentre Dzurilla. V priestoroch centra nájdete to najlepšie dostupné vybavenie, vrátane najmodernejšej laserovej techniky na Slovensku. Tím špecialistov v LASERCENTER sa vždy snaží do praxe zavádzať najnovšie poznatky, a klientom ponúkajú individuálny prístup, diskrétnosť a nadštandardné výsledky.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 30/05 Utorok 31/05 Streda 01/06 Štvrtok 02/06 Piatok 03/06

Obrázky (7)

Požiadajte: LASERCENTER – centrum laserovej a estetickej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!