Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku
Zákrok: stojí to za to
Informuje: Mon68. 98% pacientov uviedlo, že to stálo za to.
Ďakujem pánovi doktorovi za úžasný prístup , za skvelú prácu a starostlivosť a samozrejme poďakovanie patrí aj sestričkám na ambulancii a aj na oddelení, ste proste skvelé dievčence ;). Na zákrok som sa rozhodla po troch deťoch a s výsledkom som maximálne spokojná, šťastná a žensky sebavedomejšia . Ďakujem moc … za všetko ;)
Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Pána Dr. Očenáša som si vyberala na základe recenzií a fotiek jeho práce. Veľmi krásna práca. Prístup na 1*. Absolvovala som plastiku nosa. Operácia...
Čítať ďalej



Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.
Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.
Najobľúbenejšie zákroky
Zväčšenie pŕs
Blefaroplastika
Odstránenie znamienok
Botulotoxín
Otoplastika